Размисли за тройка

  • 217 063
  • 914
# 375
Абе напълно логично си е – едно младо гадже те кара и теб да се чувстваш млад  Wink
Ако ти върже - какво лошо има?



Може бе, пак казвам - хора всякакви....
Всъщност, кат се замисла, синът ми идва тук с един негов приятел....Онзи ден се хванах, че го разглеждам с доста нездрав интерес.. newsm53
А и той постоянно се чуди с кво да ме впечатли, та.....верно, дет вика Соти...на дърти години да вземе да ми излезе некой коз от ръкава.... hahaha
Виж целия пост
# 376
Gentil, всичко ще си кажеш ти.  Mr. Green
По-малките и мен не ме интересуват, като дечковци са ми повечето 20-23 годишни, но в диапазона 1987 - 1971 - приемам и уважавам.  Laughing  
Виж целия пост
# 377
Вие са тройки ли ще практикувате или геронтофилия?  Mr. Green
Виж целия пост
# 378

Като станеш на 40+.Имам приятелки с по десет години помади любовници.

Винаги съм била с мъже по млади от мен , но това беше докато не станах на  около 40  Mr. Green
Откак станах на 40 открих удоволствието да бъда с по голям мъж, който  ме кара да се чуствам повече от желана и обичана Simple Smile
Виж целия пост
# 379
Вие са тройки ли ще практикувате или геронтофилия?  Mr. Green

Ти нали се отказа, кво се интересуваш?  Mr. Green
Виж целия пост
# 380
Вие са тройки ли ще практикувате или геронтофилия?  Mr. Green

Ти нали се отказа, кво се интересуваш?  Mr. Green
Засега съм отказал да участвам. Това не означава, че няма да гледам... Mr. Green
Виж целия пост
# 381

Дърт ли? Умирам за мъже над 40-те. Wink Аз. За другите не знам..... Rolling Eyes

Те това е приказка  Hug... ся ни требе още една кака и сме напълно оборудвани!!!  Laughing

Не искам да се хваля че ще стане реклама... но по дъртите компенсираме с повече знания и умения.
Относно Ягнешките подробности... имам си граница... да ми се привиждат щерките, не бих го понесъл... пък и едва ли бих насмогнал.  Joy
Виж целия пост
# 382
Формирахте ли се вече? Свободно място за трети към някоя групичка остана ли?  Grinning
Виж целия пост
# 383
Почнаааа...да ми се въртят У главата  И Агнешки тройчици Shocked #Crazy
Виж целия пост
# 384


Като станеш на 40+.Имам приятелки с по десет години помади любовници.
Твоите приятелки да не би да плащат на тези по-млади любовници? newsm78 Rolling Eyes Laughing

И аз съм на 40+, и аз


 Умирам за мъже над 40-те. Wink Аз. За другите не знам..... Rolling Eyes
Винаги съм харесвала по-стари от мен мъже.
Виж целия пост
# 385
Мадам, мисля със Соти да се почваме - идваш ли?
Той баш на възраст по мой вкус, ти баш любимата ми зодия и кефиш на макс.....Кво да искам повече бе-е-е-е-е...... Joy
Виж целия пост
# 386
С'я кат' дойде я Експрес, я Татти, няма да остане място във формированията.  Mr. Green
Виж целия пост
# 387
Чакайте, че от смях не мо'а да пиша  Laughing Laughing

GENTIL става, ама да знаеш и да не се надяваш да тА пипам, може само една лекинка целувка да ти дам, а Соте от сега го мисля с нас двете  :

Nickkie , стига си се озъртала ами се мятай и ти да не изтървеш влака. За дружка и на четворка се навиваме

 Laughing

Виж целия пост
# 388
Мадам, поласкана съм, но не бих посмяла да зачетворя така сформираната тройка - идеални сте. Можем обаче заедно да си пушим посткоиталните цигари.  Mr. Green
Виж целия пост
# 389
Чакайте, че от смях не мо'а да пиша  Laughing Laughing

GENTIL става, ама да знаеш и да не се надяваш да тА пипам, може само една лекинка целувка да ти дам, а Соте от сега го мисля с нас двете  :

Nickkie , стига си се озъртала ами се мятай и ти да не изтървеш влака. За дружка и на четворка се навиваме

 Laughing



Мене ме бройте у секакво меле  tooth

Мадам, лекинка - лекинка бе....Нема се дърпам, да знайш...
Па ония у темата за сутиените нека си показват прелестите, докато ние работим с тях.... hahaha

Соте, довечера...има те - нема те, секса почва..... Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия