Размисли за тройка

  • 217 057
  • 914
# 390
Темата от тройка стана на масов секс.
При масовия секс не е ли само смяна на партньорите или и комбинация от повече от един?
Виж целия пост
# 391

Мадам, мисля със Соти да се почваме - идваш ли?
Той баш на възраст по мой вкус, ти баш любимата ми зодия и кефиш на макс.....Кво да искам повече бе-е-е-е-е...... Joy

Отивам да си взема дозата виагра... да не вземе да се изложа случайно!!!  Joy
Въх... то снощи бил купона... ся цял ден ще се озъртам нахалост!!!  Laughing
Виж целия пост
# 392
Темата от тройка стана на масов секс.
При масовия секс не е ли само смяна на партньорите или и комбинация от повече от един?

Калабалък му викам аз  Joy
Виж целия пост
# 393

Мадам, мисля със Соти да се почваме - идваш ли?
Той баш на възраст по мой вкус, ти баш любимата ми зодия и кефиш на макс.....Кво да искам повече бе-е-е-е-е...... Joy

Отивам да си взема дозата виагра... да не вземе да се изложа случайно!!!  Joy
Въх... то снощи бил купона... ся цял ден ще се озъртам нахалост!!!  Laughing

Споко Соте, това последното го добавих днес сутринта - тази вечер ще е! Mr. Green

Нека си кажем истината - никой друг не прояви такава смелост и готовност да "помогне" като теб. Мъжът на 40+ си е мъж, Тва е.  newsm10
Виж целия пост
# 394

Споко Соте, това последното го добавих днес сутринта - тази вечер ще е! Mr. Green

Нека си кажем истината - никой друг не прояви такава смелост и готовност да "помогне" като теб. Мъжът на 40+ си е мъж, Тва е.  newsm10

Че има ли какво да губя GENTIL  Laughing.. рак и мерак умират последни.  Laughing
Ако питаш жена ми, би ти казала че съм изсвирил напълно  Laughing.. ма тя кухнята притъпява мирогледа.  Laughing
Виж целия пост
# 395
Nickkie , добре ще те пуснем поне да гледаш, току виж ти харесало.

Иначе нямам нищо против да изпушим по една цигара, а тези където ги предлагаш да не би да са от онези ,, веселите ,,  Laughing

GENTIL , ти гле'й майтап да си останем само двете, язък дет' сА точихме само  Laughing Така е истинският мъж си проличава след 40+

Соте, остави ги тез' виагри, викни си подкрепление  Grinning
Виж целия пост
# 396
Добре, добре... "Думам ти дъще, сещай се снахо"
Схванах.  Mr. Green
Соте, късмет, братле. Ако утре пишеш във форума, значи не са те оглозгали като пилешко крилце.  Wink
Виж целия пост
# 397

Соте, остави ги тез' виагри, викни си подкрепление  Grinning

Не съм пробвал досега.. имам остатъци от чернобилската радиация.  Laughing
Брома дето ни го даваха в казармата, чак сега почна да ми действа... но още нема начин да се дам без бой!!!  Mr. Green


Соте, късмет, братле. Ако утре пишеш във форума, значи не са те оглозгали като пилешко крилце.  Wink

Благодаря ти.. сигурно ще ми е нужен късмет... боя се обаче да не избягат претендентките!!!  Laughing
Виж целия пост
# 398
Соте, специално за теб и подкреплението ти, ако си викнеш такова ще уредим Испанска муха, е там вече няма назад  Laughing

pronobis , споко Мен, нали знаеш виртуалното не се брои за изневяра  Wink

Виж целия пост
# 399
Мадам мисля че двете с Дженти  трябва
да го Ударите направо на Ол Инклузив-след като схрускате Сотето
довършете и мен-и аз съм в любимата Ви категория 40+....
и накрая за десерт праснете ...кой кой...примерно Пронобис
и дано това Ви засити....Като Тигрови акули сте Хищни...Аууу...  bouquet Joy  bouquet
Виж целия пост
# 400
td , ти маймуни с банани ще плашиш  Laughing Laughing

Отнасяме ви одма списъчно...  Laughing
Виж целия пост
# 401
td , ти маймуни с банани ще плашиш  Laughing Laughing

Отнасяме ви одма списъчно...  Laughing
Знаех си аз
Никога не ме е лъгало Шестото ми чувство  bouquet Hug  bouquet
Виж целия пост
# 402
Лъвица....и зодийката ми е такава....Какво очаквате от хищник....
Мадам -   bouquet

td, ти също ли си на 40+ душко? Насълзиха ми се очите.... Laughing

Както виждате, Соти не се появява - в тежка реанимация е.... Mr. Green
Виж целия пост
# 403
Много калабалък стана, много нещо.

Малко като в оня виц:
- Пено, ела утре вечер у нас, организирам групов секс. Аз, ти и 16 мъже.
- 16! Как ще издържим?
- Чакай сега. Секс без едене и пиенье нема. Като се докарат на мъртвопияни половината, ще останат осем.
- Ми, пак, много са!
- Много?! С тез химикали, радиации и к'во ли не, половината от тях няма да могат да го вдигнат.
- Е, четирима?
- 'Ми нали някой трябва да ни завтори, ма.

Виж целия пост
# 404
Nickkie , голЕм майтап  Laughing  За онез' цигарки не ме светна, забрави ме направо  Grinning

GENTI, виждам че си действаме подкожно с Лъвиците се разбирам само с поглед  Hug

ША сА завтаряме ли...? Мъжовете да се стягат...  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия