Размисли за тройка

  • 217 058
  • 914
# 405
Гледам имам две подгряващи групи.
Отивам да се подготвям като коктейлна черешка за върха на тортата...
Виж целия пост
# 406
Гледам имам две подгряващи групи.
Отивам да се подготвям като коктейлна черешка за върха на тортата...

Добре...на такива черешки им връзваме с Мадам дръжчиците на възел...с език.... Mr. Green
Виж целия пост
# 407
Гледам имам две подгряващи групи.
Отивам да се подготвям като коктейлна черешка за върха на тортата...

Добре...на такива черешки им връзваме с Мадам дръжчиците на възел...с език.... Mr. Green

GENTI  Hug сакън недей да го стряскаш, че тъкмо се нави, сега да не взема да си подвие дръжчицата и да избЕга.

Това трябваше да го поднесем като коронен номер  Laughing
Виж целия пост
# 408
Не е плашлив той....не му се връзвай.... Wink
Виж целия пост
# 409
Не е плашлив той....не му се връзвай.... Wink

Викаш от тихите води да се пазим  Grinning
Виж целия пост
# 410

Както виждате, Соти не се появява - в тежка реанимация е.... Mr. Green

Залъгвате ме тука само... а някой требеше и да го отнесе... и жената го отнесе като за две мацки!!!  Mr. Green
Еййй.. това тренировката преди финала е голяма работа!!!  Joy
Виж целия пост
# 411

Както виждате, Соти не се появява - в тежка реанимация е.... Mr. Green

Залъгвате ме тука само... а някой требеше и да го отнесе... и жената го отнесе като за две мацки!!!  Mr. Green
Еййй.. това тренировката преди финала е голяма работа!!!  Joy

Браво бе! Жена ти! Цел живот го отнася и ся пак се вреди преди нас! Фръц....

Соте, молим те, какъв финал?  Shocked
Виж целия пост
# 412

Браво бе! Жена ти! Цел живот го отнася и ся пак се вреди преди нас! Фръц....

Соте, молим те, какъв финал?  Shocked

Врежда се и тя кат ме фане на две ракии.. инак наиш ли как се дърпам!!!  Laughing

Финала е черешката на вечерта... нали за тройки си говорим GENTILLaughing
Пък и как ще ги връзвате с език...   Heart Eyes...   Joy
Виж целия пост
# 413
Ще направите и вие накрая една форумска среща, паралелна на онази от Клюкарника.  Mr. Green

Мадам, не съм те забравила, видът цигари е по избор - за всекиго според вкуса.
Виж целия пост
# 414
Аз искам да се видя с определени хора от форума, не с всички...Така че...идеята не е лоша....
Носете си презервативи.... Mr. Green

Соте, рекОх, че си финиширал с прощално изпълнение...затова се притесних... Laughing

Бай дъ уей: как се предпазват от спин хората при френска? Аре мъжете - ясно. А жените? Мъжът как се предпазва, докато.....целува котето?

Сори за оффа...просто сее сетих
Виж целия пост
# 415
Не правят френска, освен ако не са убедени в липсата на СПИН у партньора. Например.  Mr. Green
Gentil, ти много сериозно се нави обаче.  Mr. Green
Виж целия пост
# 416
Nickkie , почитателка съм на пурите  Laughing

За среща на Кръга Орион / демек с определени хора/ и аз съм навита  Grinning  Ама с това където съм на майната си, не знам дали ще ми е възможно  Grinning

GENTI, предполага се, че не трябва да го целува. Ти пък от къде те споходиха подобни спинозни въпроси?

Виж целия пост
# 417
Ники, не ме нагласвай така, гадино! Laughing

Мадам, тва са си сериозни въпроси бе.... Mr. Green
Виж целия пост
# 418
...
Бай дъ уей: как се предпазват от спин хората при френска? Аре мъжете - ясно. А жените? Мъжът как се предпазва, докато.....целува котето?

Сори за оффа...просто сее сетих
Е как как? С найлон на главата, разбира се... Покрива малката и голямата и е on safe side  Mr. Green
Между другото, отказах се да съм коктейлна черешка, че те си нямат дръжки. Наричам се натурална череша... Wink
Виж целия пост
# 419
Дори техните още по лесно се вързват, къде ти едно време коктейлни череши  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия