Размисли за тройка

  • 217 061
  • 914
# 495


Не е толкоз просто както си го представяш.. само ще вметна, че доста самонадеяни мадами са се оттегляли безславно.. подробностите ги спестявам!!!  Laughing
Разочарованието си е оставало за моя сметка.  Laughing

Ехе Соте ама хич не ти липсва скромност  Laughing Ама си истински мъжкар де, точно и ясно. Другите мъже да вземат пример от теб  Grinning
Виж целия пост
# 496
Соте, и с 2 жени, има риск да стане като в един сериал - "Започнахме... но някак... в един момент се почувствах излишен..." - "Е, добре, но поне оправи и двете, нали." - "Не, само моята, другата постоянно ме риташе." - "Е, поне си се нагледал на женски секс". - "Мда... по едно време ми стана скучно... отидох в кухнята и си направих сандвич."

Мадам, в Сийкината тема обсъждаме последните БАН-ски нововъведения и се вдъхнових.  Mr. Green
Виж целия пост
# 497
Соте, и с 2 жени, има риск да стане като в един сериал - "Започнахме... но някак... в един момент се почувствах излишен..." - "Е, добре, но поне оправи и двете, нали." - "Не, само моята, другата постоянно ме риташе." - "Е, поне си се нагледал на женски секс". - "Мда... по едно време ми стана скучно... отидох в кухнята и си направих сандвич."

 hahaha ГолЕм майтап...

Цитат
Мадам, в Сийкината тема обсъждаме последните БАН-ски нововъведения и се вдъхнових.  Mr. Green

Ама не сА тА таковали... нали...?  Hug
Виж целия пост
# 498

Ехе Соте ама хич не ти липсва скромност  Laughing Ама си истински мъжкар де, точно и ясно. Другите мъже да вземат пример от теб  Grinning

Па тя циганката отдавна умре  Laughing... само дето и аз прегорех, демек.. напоследък само си приказвам!!!  Laughing
Мъжете да не взимат пример от мен че нищо хубаво няма да видят.. по кофти пример от мен, надали има!!!  Mr. Green
Виж целия пост
# 499

Ама не сА тА таковали... нали...?  Hug

Не, там не вършат такива неща.  hahaha
Виж целия пост
# 500
Наистина ли бе, Соти? Оттеглили се безславно мадами......
С риск да се превърна в идолопоклонничка - зех да се изострям от тия ти думи.... Joy
Искам и аз такова "разочарование"....

Ники, страхотен подпис имаш....
Виж целия пост
# 501
Аз пък не, плашлива съм.  Mr. Green Челен опит щото...

Дженти, мерси. И аз си го харесвам.
Виж целия пост
# 502
И аз туй се чудя как тъй маймуни от банан да се плашат?  newsm78
Виж целия пост
# 503

Наистина ли бе, Соти? Оттеглили се безславно мадами......
С риск да се превърна в идолопоклонничка - зех да се изострям от тия ти думи.... Joy
Искам и аз такова "разочарование"....

Точно така GENTIL.. но беше отдавна.

От това страдах най много... защото ставаше навалица от любопитни.  Laughing
Само че това време отдавна отмина.. всеки си намира мястото рано или късно.  Hug
Виж целия пост
# 504

И аз туй се чудя как тъй маймуни от банан да се плашат?  newsm78

Да ти дам пример с едно приятелче... гони трийсетака по размер... страда щото нема коя да му устиска... намери си но с доста зор... така че не се радвайте предварително.
За протокола.. чак такива размери нямам, но сакатлъци си ставаха.  Whistling
Виж целия пост
# 505

За тройките... да, права си, у дома не стават... но мислите за тях си имат обяснение!!!  Laughing

[/quote]
Оооо, това не е обяснението за тройките, вервай ми Wink този ефект може да се получи и от един качествен с..с  с един партньор , ама......партньор Flutter Flutter
За протокола.. чак такива размери нямам, но сакатлъци си ставаха.  Whistling
Shocked Shocked
Виж целия пост
# 506

Оооо, това не е обяснението за тройките, вервай ми Wink този ефект може да се получи и от един качествен с..с  с един партньор , ама......партньор Flutter Flutter

Точно така си е.. защото тройките може и да те разочароват.. все пак, едва ле ще е като в порно филмите.

За да не се шокирате повече, спирам с обясненията, че гаргите претоварят ли клона, ще вземе да се счупи!!!  Mr. Green
Виж целия пост
# 507
А така....Гарги... Crossing Arms
Виж целия пост
# 508

Нежно обръщение със задна мисъл..  Laughing.. или както би се изразила многоуважаемата Краси... - Ся на интересен ли ще ми се правиш.  Laughing

Извода от тройките...
Нежните котенца, могат да те докарат до кучешки живот!!!  Laughing
Виж целия пост
# 509
Соте, щом природата го е надарила така щедро твоя приятел, да се е научил как да го управлява този гигант.
Тооо... вагините на са бездънни...  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия