Размисли за тройка

  • 217 052
  • 914
# 600

Ми той ми казва, че и ч***я не си е правил никога  Joy

Хахаа  Joy.. да не гледа thresome по порно канала... само си му секнала мераците!!!  Laughing

Ма чакай - порно също не бил гледал  Joy
Виж целия пост
# 601
Соти...ти се появи! Cry Joy

Вили излезе най-сериозна, да знаеш...
Мадам ни заряза
Ники е дребна на възраст
Мери-Ан......тайнствено и повява екзотика....
Виж целия пост
# 602
Соти...ти се появи! Cry Joy

Вили излезе най-сериозна, да знаеш...
Мадам ни заряза
Ники е дребна на възраст

Аааа.. ние с Вилито отдавна се гоним из мамата!!!  Laughing

Появих се... но утре излитам към гьола.. а там тройки.. четворки.. каквито куки има такива!!!  Laughing
Виж целия пост
# 603
Соти...ти се появи! Cry Joy

Вили излезе най-сериозна, да знаеш...
Мадам ни заряза
Ники е дребна на възраст

Аааа.. ние с Вилито отдавна се гоним из мамата!!!  Laughing

Появих се... но утре излитам към гьола.. а там тройки.. четворки.. каквито кАки има такива!!!  Laughing

Моля те - пиши грамотно без грешки  Joy
Виж целия пост
# 604

Моля те - пиши грамотно без грешки  Joy

Ми нали съм си прост.. та глей кви грешки стават значи!!!  Laughing
То така е.. докато анализирам обстановката..  Laughing
Виж целия пост
# 605
Мда, то секса стана банален, затова нека махнем Бто  Joy
Виж целия пост
# 606
Мери-Ан......тайнствено и повява екзотика....
newsm78  Транслейт  плийз.......екзотика...... Flutter Flutter
Виж целия пост
# 607
Мери-Ан, права беше.....Ще си гоним Пронобис.... Wink
Риболовците са тегава работа..... Laughing

Екзотика - в случая: нещо леко, ухаещо на портокал и лимон, ефирно и приятно за докосване....
Не ме питай що така реших, дойде ми отвътре.... Laughing
Виж целия пост
# 608
  bouquet  bouquet  bouquet Без да искаш си познала Sunglasses
Мери-Ан, права беше.....Ще си гоним Пронобис.... Wink
Риболовците са тегава работа..... Laughing

Ааааа, Сотето ме кефи! Crossing Arms нищо че само на теб предлага контакт на лични, ама ако трябва аз ще съм......пасивна Joy Joy
Виж целия пост
# 609
 bouquet  bouquet  bouquet Без да искаш си познала Sunglasses

Не, не съм познавала...Усетих...   bouquet

Сотка, внимавай, брат, с куките....Имам един познат, дето така рекъл на жена си, че отива три дни за риба с приятели. Мадамата му нарязала кукичките и ония бунак се върнал, без изобщо да е разбрал за злото деяние...Нали се сещаш колко риба е фанал и каква точно Joy...Та...разведе се глупака.... Tired

Ама ти си куче вече...Не допускаш гафове..... Wink
Виж целия пост
# 610

Риболовците са тегава работа..... Laughing

Пак си помисли...
Май ми завидя  Laughing... но си знам интереса...  Laughing

http://www.youtube.com/watch?v=D6K635BEqQI&feature=related


Сотка, внимавай, брат, с куките....Имам един познат, дето така рекъл на жена си, че отива три дни за риба с приятели. Мадамата му нарязала кукичките и ония бунак се върнал, без изобщо да е разбрал за злото деяние...Нали се сещаш колко риба е фанал и каква точно Joy...Та...разведе се глупака.... Tired

Ама ти си куче вече...Не допускаш гафове..... Wink

Точно така.. гафове няма начин да станат... пък и на всяка кука си имам вързана мухичка.. тъй че мисията е трудно осъществима!!!  Laughing
Но сигурност няма.. ще си отварям очите за в бъдеще.. обещавам!!!  Hug

Виж целия пост
# 611
Не съм завидяла, ама съм ревнива..... Crossing Arms   Hug
Виж целия пост
# 612

Не съм завидяла, ама съм ревнива..... Crossing Arms   Hug

А такааа... и каква тройка ще правим тогава ???  Laughing
Сериозно.. ревността би се отразила в подобен момент.

Скрит текст:



Виж целия пост
# 613

Не съм завидяла, ама съм ревнива..... Crossing Arms   Hug

А такааа... и каква тройка ще правим тогава ???  Laughing
Сериозно.. ревността би се отразила в подобен момент.

Скрит текст:





Взех решение: трябва да видя ставаш ли за пред две...Първо минаваш през мен на интервю и тогава ще мислим тройката...Като ми поомръзне сама да те глозгам /лъвче съм и в природата закусвам с рогато/ ще помисля да те поделя с още една... tooth
Виж целия пост
# 614
Много слабо присъствие на мъже тук....няма за всички. )
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия