Размисли за тройка

  • 217 050
  • 914
# 645
Тия неща напоследък стават баш чрез нета основно – както Соте го рече.  Laughing
Няма чувства, няма приятелски отношения, които да се накърнят, че дори и от пари не се нужаят...
Виж целия пост
# 646
А ако мъжът е навит на тройка с мадама, откъде се търси въпросната?
Сериозно питам.

От мамата все ще се намери някоя  Mr. Green.. сериозно говоря.  Blush

Соте, да не са те атакували на ЛС?  Grinning

... тъкмо щях да питам същото, но уви гледам, че отговар нЕма. Та... Соте?! Laughing
Виж целия пост
# 647
Ооо не, няма ЛС.. че кой ще се занимава с дъртаци кат мен бре..  hahaha... .....

Има
Виж целия пост
# 648

... тъкмо щях да питам същото, но уви гледам, че отговар нЕма. Та... Соте?! Laughing

Любопитството ли те гриза Фортунова ???  Thinking
Дори и така да е.. бих запазил дискретност.. инак никога повече парашута вяма да ми се отвори.  Laughing
Виж целия пост
# 649
Тайна между двама
е тайна, щом единият го няма.

Т.е., Соте, ти и да си дискретен, ако съучастничката не е...  Mr. Green
Виж целия пост
# 650
Тайна между двама
е тайна, щом единият го няма.

Т.е., Соте, ти и да си дискретен, ако съучастничката не е...  Mr. Green

Да де.. ама като отново я засърби, ще си остане извън играта.  Mr. Green
Виж целия пост
# 651
.. инак никога повече парашута вяма да ми се отвори.  Laughing
Надеждата крепи човека..
Но след това изказване "да си плащам...тц" newsm78
Поне индиректно не може ли? Embarassed

Веднъж мъжо ми влиза в "едни" сайтове..
Питам:
-Отвари ли ти се парашута?
-О там или са луди,или искат пари!

Ти кои предпочиташ?
Виж целия пост
# 652

Надеждата крепи човека..
Но след това изказване "да си плащам...тц" newsm78
Поне индиректно не може ли? Embarassed

Що.. да не би да си плащаше досега???  Mr. Green

Инак, не знаете къде да търсите в нета... но ще запазя мълчание по въпроса.. който търси намира.  Laughing
Виж целия пост
# 653
...
Да де.. ама като отново я засърби, ще си остане извън играта.  Mr. Green
Соте, ще те номинирам за форумско чесало в Малините...  Mr. Green
Виж целия пост
# 654

Соте, ще те номинирам за форумско чесало в Малините...  Mr. Green

Давай pronobis  Laughing... аз ще си направя малиново вино с тез номинации.  Laughing
Виж целия пост
# 655

Соте, ще те номинирам за форумско чесало в Малините...  Mr. Green

Давай pronobis  Laughing... аз ще си направя малиново вино с тез номинации.  Laughing
Така те искам.
Миналата година четох, че малинов оцет искаш да правиш.
Щом тази година е вино, има upgrade.
Виж целия пост
# 656
Що.. да не би да си плащаше досега???  Mr. Green

Не. И той е скръндза като тебе Grinning
Виж целия пост
# 657

... тъкмо щях да питам същото, но уви гледам, че отговар нЕма. Та... Соте?! Laughing

Любопитството ли те гриза Фортунова ???  Thinking
Дори и така да е.. бих запазил дискретност.. инак никога повече парашута вяма да ми се отвори. 

... ми кЪ! Mr. Green Лошо другарче, лошо!
Виж целия пост
# 658

Не. И той е скръндза като тебе Grinning

В тази криза кой ти плаща за секс бре РумиLaughing
И да ти кажа.. тези дет си плащат, са в пъти по на далавера.. на таквиз кат нас обаче, секса ни е повече от златен.  Mr. Green
Демек, само скръндзите си плащат, за да не ги закачат никога повече.  Laughing
Виж целия пост
# 659
...
Да де.. ама като отново я засърби, ще си остане извън играта.  Mr. Green
Соте, ще те номинирам за форумско чесало в Малините...  Mr. Green

 Joy Леле какви теми сте подхванали... само аз не мога да намеря свестен мъж да не мисли за чувства.  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия