Размисли за тройка

  • 217 050
  • 914
# 705
Толкова страници и само дрънкане.
А аз съм седнал на първия ред. Изядох си пуканките...
Ти въобще защо си тук? Ни тройки, ни просто секс правиш  Crossing Arms
Виж целия пост
# 706
Толкова страници и само дрънкане.
А аз съм седнал на първия ред. Изядох си пуканките...
Ти въобще защо си тук? Ни тройки, ни просто секс правиш  Crossing Arms
Е ти пък! Че кой е за секс в този форум? Тук сме да си полафим малко...  Laughing.. поне аз де.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 707
Куин, пак не си разбрала.
Не съм отворен. Не съм задръстен. Не се правя на никакъв.
Чакам обаче отворките тук да действат, пък те само дрънкат.  Wink

...
Ти въобще защо си тук? Ни тройки, ни просто секс правиш  Crossing Arms
Харесвам ти аватара. Как да го виждам по-често, ако не те провокирам?
Виж целия пост
# 708
 Не сме дорасли за такива експерименти . Ако някоя е решила да пробва , трябва много внимателно да обмисли няколко варианта , за да няма след това проблеми. Т.е. да разбере по някакъв начин какво мисли другият по въпроса . Дали иска да дели жена си с друг мъж или жена . Как ще се почувства , ако другият е по-добър от него . Изобщо много въпроси на които трябва да си отговорим , за да нямаме след това проблеми.
Виж целия пост
# 709

...
Ти въобще защо си тук? Ни тройки, ни просто секс правиш  Crossing Arms
Харесвам ти аватара. Как да го виждам по-често, ако не те провокирам?
[/quote]

Това значи ли, че имаш чувства към мен?  Laughing
Виж целия пост
# 710
Куин, пак не си разбрала.
Не съм отворен. Не съм задръстен. Не се правя на никакъв.
Чакам обаче отворките тук да действат, пък те само дрънкат.  Wink


То тук няма отворки. А ти си от пасивните. Ужас.  Laughing Мацки, сваляйте го бре, той тва го не може.  Laughing


...
Ти въобще защо си тук? Ни тройки, ни просто секс правиш  Crossing Arms
Харесвам ти аватара. Как да го виждам по-често, ако не те провокирам?


Това значи ли, че имаш чувства към мен?  Laughing


Определено.  Wink Действай, Вили!
Виж целия пост
# 711
 то със сигурност 2-ма могат повече от един... Joy и после гледай сеира... Joy  #Crazy
----
не знам дали съм го одъртила, ама не се наемам да уморим двама....нямам тези мераци....а и две жени да се суетим и облизваме като котки...и това не ми е по сърце...

Най- си ми е добре и достатъчно- едно съчетание за двойка....  Joy 
Ако вземем да търсим -помощ от приятел.... Laughing тогава ще го мислим....за сега Нъц...


Виж целия пост
# 712
...
То тук няма отворки. А ти си от пасивните. Ужас.  Laughing Мацки, сваляйте го бре, той тва го не може.  Laughing
Наистина не ме разбираш. Nevermind, уморих се да обяснявам.

...
Това значи ли, че имаш чувства към мен?  Laughing
Не към теб, към аватара ти. Абе на санскритски ли говоря...?!
Виж целия пост
# 713
Значи съвсем те о тписах вече.
Секс без чувства – ОК, мускетар си, тройки – не – ОК традиционалист си, но пък тази липса на такт вече, граничеща с грубост– не мога да преглътна.
Виж целия пост
# 714
Значи съвсем те о тписах вече.
Секс без чувства – ОК, мускетар си, тройки – не – ОК традиционалист си, но пък тази липса на такт вече, граничеща с грубост– не мога да преглътна.

Още можеш. Сладка си като си ядосана...
Виж целия пост
# 715
А, и за да не излезе, че действам зад гърба ви, номинирах ви двете с Куин в малините.
Честно копеле съм, дет се вика.  Wink
Виж целия пост
# 716
Теб май ти се иска тройка с нас двете.  Laughing
Виж целия пост
# 717
Теб май ти се иска тройка с нас двете.  Laughing
Вилико ме класифицира като традиционалист.
Т.е. няма шанс да посегна на майчета...  Wink
Виж целия пост
# 718
Теб май ти се иска тройка с нас двете.  Laughing
Вилико ме класифицира като традиционалист.
Т.е. няма шанс да посегна на майчета...  Wink

Измисли си по-интересно оправдание.  Laughing
Виж целия пост
# 719
Теб май ти се иска тройка с нас двете.  Laughing
Вилико ме класифицира като традиционалист.
Т.е. няма шанс да посегна на майчета...  Wink

Продължаваш с обидите, но аз те разбирам –гроздето е киселко.
В духа на темата.

Иначе...ако трябва да съм искрена - самия факт, че се подвизаваш в женски форум - говори достатъчно по темата за теб и майчетата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия