


И не, не си ползвам дипломата по работа, за съжаление. 
Диди казва одане (довиждане) на всичко и всички
(включително и на гореспоменатия кон
), защото много се впечатли от една моя бележка, че чао се казва на близки познати. 

Леко да ти минат и курсове, и изпит! За времето свободното- не си само ти, да знаеш! И на мен все ми е в недостиг, да не кажа, че съвсем го е хванала липсата. 

много задачки тези дни и след малко отивам за Ивайла.
голям зор и сутрин едвам става за ясла, реве, много й се спи.





Миналото лято пък се побъркваше от слизане и качване на една пързалка до нас и се справяше абсолютно сама, сега обаче не иска да се качи :"Мамо, страх ме е!" и излъже ли се покрай някое дете аз трябва да съм до нея и да не ѝ пускам ръчичката докато се качи. Не знам защо така.
Камбанчо, ще стискам палци за по-бърза адаптация, май заедно ще сме по яслените въпроси. 



Препоръчани теми