Ирландия - пета тема

  • 36 463
  • 734
# 105
Немирница,по принцип моето образование е химическо,имам и 5 години стаж по специалостта,мъжа ми е завършил помощник готвач.Няма да избираме,ще се работи каквото има,ако намерим нещо по нашите специалности още по-добре,особено за мъжа ми,защото умира да работи в кухня.Аз по принцип винаги съм вярвала че работа няма за тези които много избират,не знам това до колко важи за чужбина.Но нищо не пречи да опитаме,пък ако не се получи си се връщаме в бг и си караме както досега.Благодаря на всички за отзивчивостта.
Виж целия пост
# 106
Здравейте!Разглеждам,чета,разглеждам,чета и ми идва да стегна багажа и да тръгна нанякъде...Simple Smile
Виж целия пост
# 107
Здравейте!Разглеждам,чета,разглеждам,чета и ми идва да стегна багажа и да тръгна нанякъде...Simple Smile
Е защо не тръгваш. Летище София и където си поискаш.
Забелязвам, че на всяка страница обсъждаме едни и същи неща. Тези градини толкова сме ги "дъвкали" вече че понякога си мисля,че аз съм ходила на градина тук.

Честит рожден ден на всички деца. Нека растат умни и късмета да не ги напуска.

Роси влез в сайта на ан пост и виж дали въобще има обявени места за Коледа. Ако има кандидатствай по каналния ред. Много ме съмнява да отидеш в пощата и някой да ти даде подобно инфо.
Някой има ли инфо как се движат заплатите в Амазон?
Виж целия пост
# 108
Ех,ама хич не давате някой да попита нещо.Извинявам се на всички че попитах за градините.Не виждам само какво ви коства да отговорите на въпроса с 1 изречение.Както и да е извинете още веднъж че попитах.
Виж целия пост
# 109
Ех,ама хич не давате някой да попита нещо.Извинявам се на всички че попитах за градините.Не виждам само какво ви коства да отговорите на въпроса с 1 изречение.Както и да е извинете още веднъж че попитах.
kristina(1986) , не се сърди  Hug Тук всички сме добронамерени и винаги сме отговаряли на всякакви въпроси, но точно градините ги обсъждахме доста подробно само преди няколко страници. Ако се върнеш назад, сама ще се убедиш, че с едно изречение не е възможно да се изчерпи темата.  Peace

Daniela 111, щом ти е интересно чети, разглеждай, а когато си готова стягай багажа и отлитай.  Peace

Guilty , благодаря и на теб за пожеланията!   bouquet Относно Амазон-а нямам никаква идея.

Ние преди малко се върнахме от партито. Добре се получи- децата подлудяха от кеф. Само две деца не дойдоха, защото са болни. Накрая имаше церемония по коронясване на принцесата- рожденничка, от мен кралицата.  Crazy
Виж целия пост
# 110
Guilty, цък
Amazon+Ireland+Salary = Google  Mr. Green
Виж целия пост
# 111
Lemon grass зная че е досадно да отговаряш на въпроси,които са обсъждани.Аз попитах за градините защото в друг форум ме подведоха за много неща(като work permit-а например). Моя грешка че не съм прегледала старите теми преди да попитам,затова и се извиних.Както и да е няма да ви разводнявам темата сега.Ще чета.
Виж целия пост
# 112
Роси влез в сайта на ан пост и виж дали въобще има обявени места за Коледа. Ако има кандидатствай по каналния ред. Много ме съмнява да отидеш в пощата и някой да ти даде подобно инфо.

Гилти, благодаря за съвета, но нищичко не пише в сайта на пощата. Те не обявяват позициите публично, а разчитат на това пощенските служители да препоръчат кандидати. Всеки иска държавно да работи и има много голям наплив, ще е голям късмет ако успея.

Лем, чудесно- звучи като един приказен рожден ден! Браво!  Hug
Виж целия пост
# 113
Благодаря, но ми се струва много трудно и рисково.Мъжа ми не знае англ.ез., сина ми е  почти на 12г.,аз знам езика ,но нямам проф.опит.Май само с разглеждане ще си остана...Поздрави на всички!
Виж целия пост
# 114
Ех,ама хич не давате някой да попита нещо.Извинявам се на всички че попитах за градините.Не виждам само какво ви коства да отговорите на въпроса с 1 изречение.Както и да е извинете още веднъж че попитах.

Отговарят дамите ама в предната тема аз ги разпитвах и за това така. Просто  беше скоро Simple Smile

Вече написах един път, че те типично по женски си лафят във форума Simple Smile  и за това е трудно да се намери необходимата информация.  Сега сложиха на 1ва страница доста  полезни неща  но ако ти трябва нещо като мнение и т.н. става сложно.  Просто трябва да четеш всичките постове, а това може да те подлуди ( 5 теми са все пак Simple Smile ).  Аз и в момента им чета постовете отгоре от горе. Те си се познават и си чатят по между си и като човек прочете няколко поста  с личен чат  почва да пропуска,  а някъде там може да има и нещо което ти трябва Simple Smile.

Но аз лично не мога се оплача от тях доста помогнаха.  Всъщност тук единствено помагат (пак го пиша за кой ли път).
Виж целия пост
# 115
благодаря за линка от Нем.
относно отговорите на въпроси, мое мнение е че сме много дружелюбни за разлика от други държави в същия под форум. но съгласете се, че всеки новодошъл първо трябва да прегледа и след това са пита. вероятно има много незададени въпроси на които с удоволствие ще отговорим. но да повтаряме едно и също е безмисленно.
аз днес съм бясна на Health Board. лелята която отговаря тук за long time illness работи само понеделник и всеки втори четвъртък. по лесно ще улуча от тотото отколкото да хвана нея. сега в обедна почивка, че много се преуморила. това втория понеделник, който губя с нея.
Виж целия пост
# 116
Аз нямам против да отговарям, тъй като преди време аз бях в позицията на питаща, а не мога да кажа, че някой беше супер любезен с мен и се скъса да ми дава информация.
Колкото до старите теми, смятам, че само последната е с по- актуално инфо, другите са стари.
Чоси, колкото познавам теб, толкова и останалите от темата. Wink
Но обичам да ви чета всички. Hug
Виж целия пост
# 117
Имам едно питане, дами, интересува ме Здравната Ви система.Не като пациент, а като поле за работа.
Важи ли при вас full GMC reg., както в Англия, или има някакво друго изискване.
Ако някой ме насочи към инфо - линк, ще съм много благодарна.  bouquet Simple Smile
Виж целия пост
# 118
За лекарите не мога да отговоря, не съм запозната.

Роси, заинтригува ме с тия Пощи.
Добре де, ако не обявяват нещата/местата публично, то как под ягодите някой би кандидатствал за въпросната позиция?!  newsm78
Но иначе звучи интересно, пиши, ако научиш нещо повече.
Ох, а аз пък си мечтая да работя в Теско.
А питайте ме що - не знам.
Ама не ми пречи да искам.  Laughing
Виж целия пост
# 119
Имам едно питане, дами, интересува ме Здравната Ви система.Не като пациент, а като поле за работа.
Важи ли при вас full GMC reg., както в Англия, или има някакво друго изискване.
Ако някой ме насочи към инфо - линк, ще съм много благодарна.  bouquet Simple Smile
До колкото знам важи. Разгледай този линк има много информация
http://www.hse.ie/eng/staff/jobs

Джуличка мечтата ти е  Laughing. Много кофти смени имат в теско. Дънстор пък имат клауза в договорите за релокация. Смитс са същите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия