


А този без дори да я види на видеозон реши че ще задържам.
Наистина е много тъпо, че така са те претупали в Окръжна, изобщо не прави чест на един млад лекар да се излага тъй. И според мен е било напълно излишно да ти ръга система за задържане, малко крайно ми се вижда като мярка, въпреки че от друга страна всеки спечелен ден е в полза на дробчетата на бебето ти... В крайна сметка Майчин дом винаги ще е вариант за всяка родилка, макар че аз лично съм много предубедена към тях и ако бях на твое място, щях да избера по-скоро "Тина Киркова".
Наистина е много тъпо, че така са те претупали в Окръжна, изобщо не прави чест на един млад лекар да се излага тъй. И според мен е било напълно излишно да ти ръга система за задържане, малко крайно ми се вижда като мярка, въпреки че от друга страна всеки спечелен ден е в полза на дробчетата на бебето ти... В крайна сметка Майчин дом винаги ще е вариант за всяка родилка, макар че аз лично съм много предубедена към тях и ако бях на твое място, щях да избера по-скоро "Тина Киркова".
да сте живи и здрави и двечките! 
да сте живи и здрави и двечките! 

Препоръчани теми