Раждане в Окръжна Болница "Св.Анна" град София

  • 277 077
  • 2 198
# 240
Ох, много полезни и информативни разговори, момичета. Благодаря, че споделяте с подробности. Аз реших, че ще раждам в Окръжа, мен ми води ЖК д-р Братоева, та реших, че там, където е тя и ще раждам.
На мен болницата ми е буквално на 1 крачки от вкъщи, което предполагам, няма чак такова значение, но все пак е удобно.
Аз понеже изобщо не знам какво да питам, затова само ще чета и ще черпя опит Simple Smile

Относно упойка: колко предварително се заявява, и на кого?  newsm78
Виж целия пост
# 241
Ох, много полезни и информативни разговори, момичета. Благодаря, че споделяте с подробности. Аз реших, че ще раждам в Окръжа, мен ми води ЖК д-р Братоева, та реших, че там, където е тя и ще раждам.
На мен болницата ми е буквално на 1 крачки от вкъщи, което предполагам, няма чак такова значение, но все пак е удобно.
Аз понеже изобщо не знам какво да питам, затова само ще чета и ще черпя опит Simple Smile

Относно упойка: колко предварително се заявява, и на кого?  newsm78

Аз да ти кажа, когато ме приеха бях с 4см. разкритие и ме оставиха в пред родилна зала, докато се увеличи още малко разкритието.... дойде момента за раждане и единственото, което ми биха е някаква система и то СЛЕД РАЖДАНЕТО!!!! Не са ми били упойки, нито пък съм питала някого, но знам от познати, че след 4см. вече може и да не ти бият.... но не е толкова зле! Болят само контракциите, раждането даже облекчава! Спокойно, няма смис. от упойки щом не знаеш какво е Simple Smile
Виж целия пост
# 242
Упойката се поставя при определени см разкритие,кажи на д-ката,все пак трябва и анестезиолог да се подготви.
Виж целия пост
# 243
Здравейте!!! И на мен ми предстои раждане в окръжна края на март.исках да попитам колко време след нормално раждане ви дават бебчо и колко време след раждане може да говорите по телефона.Има ли свиждане,пускат близки ...
Виж целия пост
# 244
Здравейте!!! И на мен ми предстои раждане в окръжна края на март.исках да попитам колко време след нормално раждане ви дават бебчо и колко време след раждане може да говорите по телефона.Има ли свиждане,пускат близки ...


Една приятелка роди скоро там (на 18.01) и от нея знам,че можеш да се обадиш по телефона веднага щом се почувстваш добре,а на самата врата на родилното пише посещения от 11:00 до 13:00 часа,като при теб може да влиза по 1 човек (да се изчакват) ,но само най-близките т.е. бащата,майка ти и т.н. Бебчето го дават на другия ден след като си родила.
Виж целия пост
# 245
По телефона говорих докато д-ра ме шиеше.Родих в 3 през нощта,бебето ми го донесоха в 11 на обяд.
Виж целия пост
# 246
Телефона веднага след раждането може да ти го дадат ... А за свиждането е верно ,че по 1човек пускат (таткото и евентуално майка или баща-но по един )...Все пак е родилно отделение  и трябва да се пазят бебоците от грипове и болести...

Освен списъка за болницата - си купете и ЕДНОКРАТНИ  ГАЩИ (много са удобни ,защото придържат превръзките да не падат ).И за визитациите ги сваляйте ,щото се сърдят...     bouquet

П.С Бебето може и на деня да ти го донесат ,ако се чувстваш добре и може да ставаш
Виж целия пост
# 247
Да ви кажа за свиждането е много относително. При мен пускаха само мъжа ми и един път свекър ми. Обаче на жената на съседното легло бяха пуснали цяла тумба роднини и особено се ядосах, че влязоха две деца на около 7-8 г., кашлящи и кихащи.  Naughty #2gunfire
Виж целия пост
# 248
Здравейте!!! И на мен ми предстои раждане в окръжна края на март.исках да попитам колко време след нормално раждане ви дават бебчо и колко време след раждане може да говорите по телефона.Има ли свиждане,пускат близки ...


Здравей, аз родих нормално в 15:10ч. и още на магарето ми дадоха тел. да звънна на мъжа ми! Бебето го измиха пред мен на чешмата и ми го дадоха да го гушна, после го взеха и ми го дадоха в 05:00ч. (това го правят с цел да си починеш и да се наспиш)!!!
Успех ти желая с раждането и нека всичко бъде наред Simple Smile
Поздрави!   bouquet
Виж целия пост
# 249
Здравейте!!! И на мен ми предстои раждане в окръжна края на март.исках да попитам колко време след нормално раждане ви дават бебчо и колко време след раждане може да говорите по телефона.Има ли свиждане,пускат близки ...

И аз съм раждала там LaughingГоворих по телефона веднага след раждането.Бебето го донесоха при мен след повече от 10 часа,а посещенията не бяха проблем Wink
Леко раждане!!!
Виж целия пост
# 250
Здравейте мами. Не можете да си представите колко полезно беше всичко ,което изчетох в този форум. И аз имам няколко въпросчета.:
1. Мога ли да водя бременността си при д-р Дачева или д-р Жекова , дори и да не е по ЗК?
2. Можете ли да ми дадете някакви координати на д-р Жекова,защото не можах да открия такива? на д-р Дачева намерих телефон , но все още не съм звъняла.
Виж целия пост
# 251
Аз съм раждала при Жекова,но ми следеше бременността само последния месец,иначе се водех в поликлиниката.Последния път преди няколко месеца и звънях,исках да си запиша час за преглед,но не отговори на телефона.Нямам представа дали не го е сменила,не съм я търсила след това...
Виж целия пост
# 252
Ох, сега да питам за нещо, дето не е обсъждано дотук в темата: "признаването" на бебето от таткото става още в болницата, нали? Някоя да е минала през това? Какво се прави, предварително ли се набавя някакъв нотариално заверен документ от типа "аз съм бащата на това дете" или в болницата знаят какво се прави и таткото само идва и там го насочват да почпише нещо и се приключва темата?

За несключили граждански брак говоря Simple Smile
Виж целия пост
# 253
Ох, сега да питам за нещо, дето не е обсъждано дотук в темата: "признаването" на бебето от таткото става още в болницата, нали? Някоя да е минала през това? Какво се прави, предварително ли се набавя някакъв нотариално заверен документ от типа "аз съм бащата на това дете" или в болницата знаят какво се прави и таткото само идва и там го насочват да почпише нещо и се приключва темата?

За несключили граждански брак говоря Simple Smile
Още преди изписването таткото отива при нотариус и признава бебето.Така преди две години,срещу шест лева нашия татко се сдоби със син newsm62
Виж целия пост
# 254
Ох, сега да питам за нещо, дето не е обсъждано дотук в темата: "признаването" на бебето от таткото става още в болницата, нали? Някоя да е минала през това? Какво се прави, предварително ли се набавя някакъв нотариално заверен документ от типа "аз съм бащата на това дете" или в болницата знаят какво се прави и таткото само идва и там го насочват да почпише нещо и се приключва темата?

За несключили граждански брак говоря Simple Smile
Още преди изписването таткото отива при нотариус и признава бебето.Така преди две години,срещу шест лева нашия татко се сдоби със син newsm62

На следващия ден след раждането ще ти дадат документ, който таткото трябва да занесе за подпис и печат при нотариус, ще му трябва твоята и неговата лична карта! На нас ни взеха 15лв.! Родих миналата година!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия