Не стъпвайте в лаборатория BODIMED!!!!

  • 56 640
  • 17
# 15
Bodimed съм чувала, че са на добро ниво. Аз също често ходя в клона до 22-ра поликлиника. Наистина са груби и неотзивчиви служителите там. Дали водя дъщеря ми или става въпрос за възрастен все едно. РЕзултатите им се бавят и т.н. ЛЕкарите твърдят, че Бодимед били надеждни, поради което не съм ги сменила досега, но имате право да пуснете тема определено.
Виж целия пост
# 16
Не знам кое им е на ниво в тази "лаборатория". Днес бях там с намерения за кръвни изследвания. Лаборантката не си смени ръкавиците между пациентите!! Станах и си излязох!
Виж целия пост
# 17
Не е писано скоро по темата, но след посещение на три клона Копеник,Л.Кошут и Позитано има три различни резултата за съсирване на кръвта/ д димер, фибриноген, Артт, тромбоцити и др/ през 5,6 дни на един и същи режим храна,физич.активност и т н. Пуснах ги заедно с други показатели като профилактични без оплаквания и картината е в норма, извън норма и леко отклонение на един показател. Кой е виновен за стреса и излишни финанси.. На Позитано клона поне бяха любезни и леко взеха кръвта,за секунди
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия