Априлки 2013 - тема 6

  • 24 367
  • 738
# 180
Браво за хубавите прегледи!
anka_i, според мен ако се вземат мерки от сега, няма да има проблеми, все пак са си доста месеци време  Peace

На мен ми излезнаха резултатите от БХС - всичко е ок, чух се с доктора  Grinning

Апетитът от няколко дни ми е ужасно засилен. През час-два съм толкова гладна, все едно не съм яла с дни! Дано се успокоят малко нещата, че не ми се мисли за 6 месеца на какво ще заприличам  Crazy  Иначе гаденето ми отшумява, появява се чат-пат, но за малко.

Витамини предния път не съм пила, защото бях бременна през пролетта и лятото и хапвах доста плодове, но сега хич не ми се ядат и сигурно ще си взема за зимата Пренатал. Ще видим де  Wink
Виж целия пост
# 181
Мирама-как се позлват тези термометри...къде се слагат?
Виж целия пост
# 182
KayRenn, ето такива гледам
http://www.ebay.co.uk/itm/NEW-Quinny-Buzz-3-Full-Travel-System-I … sh=item19d573fb9e

Kameliya, или в ухото, или на челото. Просто се докосва термометъра до мястото, натиска се копчето и за секунди мери температурата.
То е не само за бебета де. ))))
Виж целия пост
# 183
sweet_maniche, мерси за бързия отговор
ще обиколя и магазините, но се чудя какво да е интересно, пък за толкова малко пари
други предложения ?
Виж целия пост
# 184

Опитът ми беше горчив точно с Бъз модела ... Механиката на предното колело е много фина, често се набиват дребни камъчета и прахоляк в него, които трудно се почистват след това. В крайна сметка се скапва колелцето и се налага подмяна. Преди 4 години струваше 80лв от вносителя.
Виж целия пост
# 185
KayRenn, аз пък все него гледам. )
Но не съм решила, че ще е това де. А и дори да е Куини, то толкова пари за нова няма да дам.
Сякаш все повече си клоня отново към изпитаното Грако. Чак ме е яд, че го продадох преди 3г. Но...далеч не планирах друго дете, или поне не толкова бързо.
Виж целия пост
# 186
karityyy Здравей пия тези витамини още от началото. Нямам оплаквания от тях.
За джонсънс бейби-прочети това:
http://blog.ekomama.net/2012/01/03/kak-da-reciclirame-uspeshno-nedobra-kozmetika/
Виж целия пост
# 187
Здравейте и от мен   bouquet в миналата тема само се записах, а сега да се представя малко  Grinning
Това ми е втора бременност (първата завърши фатално поради лекарска грешка в 36-та седмица).
Да се включа и аз малко по темата за апетита Simple Smile при 1-ва бременност наяждане нямах, всичко беше като по учебник - отпадналост, гадене, повръщане... сега нямам абсолютно никакви неразположения , чак се притеснявам. Изследванията ми са добре. Пуснаха ми и Сифилис, HIV 1/2, HBsAg - всичко е (-), урината също ми е добре като изключим, че имам следи от кетони та се наложи да пускам допълнително нови изследвания за кръвна захар, гликиран хемоглобин Слава Богу всичко е в норма (майка ми е диабетичка, а след фаталния край на 1-вата ми бременност имах период в които вдигах кръвната захар). След консултация, прегледи и изследвания при ендокринолог се установи, че аз диабет нямам, а всичко е последици от стреса и шока през които минах. Сега всичко е ОК, но еднокринолога ми каза да си спазвам определена диета и съм страшно ограничена в храните, добре че нямам голям апетит иначе не знам как ще стискам. На преглед съм чак след 15.10, честно не знам как ще издържа до тогава. Може би ще бягам по - рано, но мисля да отида и при друг лекар. Този път мисля да посещавам 2-ма. Е това е моята история, надявам се да не съм дотегнала на някои. Усмихнат следобед на всички  Hug
Виж целия пост
# 188
Mirama, аз сега съм със Спийди, и двете ми Куини-та са втора ръка.
А от Грако имам впечатления само за Сити спорт - това ни беше количката за полети и дълги пътешествия. Видяха ѝ сметката на летището в Джакарта, сега се оглеждам отново за такава.
Виж целия пост
# 189
Здравейте момичета!

Чета ви от самото начало и сте се събрали страхотна компания! Вписвам се във вашите редици толкова късно и със много страх. Преди 5месеца бях от Октомврийските 2012г. , но бременността ми завърши неуспешно , поради лекарска грешка , НО Господ си знае работата от много "пазене" в средата на август разбрах , че съм бременна с тест и седмица след това разбрах , че точките са две т.е чакам близнаци. Имам и детенце на близо 8г.  
Трета бременност , едно детенце на 8г. , втора неуспешна , термин на 21.04.2012г. от Пловдив
Виж целия пост
# 190
Здравейте и от мен   bouquet в миналата тема само се записах, а сега да се представя малко  Grinning
Това ми е втора бременност (първата завърши фатално поради лекарска грешка в 36-та седмица).
Да се включа и аз малко по темата за апетита Simple Smile при 1-ва бременност наяждане нямах, всичко беше като по учебник - отпадналост, гадене, повръщане... сега нямам абсолютно никакви неразположения , чак се притеснявам. Изследванията ми са добре. Пуснаха ми и Сифилис, HIV 1/2, HBsAg - всичко е (-), урината също ми е добре като изключим, че имам следи от кетони та се наложи да пускам допълнително нови изследвания за кръвна захар, гликиран хемоглобин Слава Богу всичко е в норма (майка ми е диабетичка, а след фаталния край на 1-вата ми бременност имах период в които вдигах кръвната захар). След консултация, прегледи и изследвания при ендокринолог се установи, че аз диабет нямам, а всичко е последици от стреса и шока през които минах. Сега всичко е ОК, но еднокринолога ми каза да си спазвам определена диета и съм страшно ограничена в храните, добре че нямам голям апетит иначе не знам как ще стискам. На преглед съм чак след 15.10, честно не знам как ще издържа до тогава. Може би ще бягам по - рано, но мисля да отида и при друг лекар. Този път мисля да посещавам 2-ма. Е това е моята история, надявам се да не съм дотегнала на някои. Усмихнат следобед на всички  Hug

Лека бременност до края и добре дошла при нас. Кога ти е очакваният термин.
Виж целия пост
# 191
valentina_n, малко неприятно за режима, но щом се налага. )
Съжалявам за загубата ти....когато чета подобни разкази ми става толкова...отвратително за некадърността на лекарите, че няма на къде повече.

KayRenn, аз бях с Грако Тур Делукс, травъл системата. Пълен комплект, количка, порт бебе, столче за кола с база. Но количката ми дойде твърде тежка в един момент, не става за качване в градския транспорт.
После си взех и аз лятна Грако Сити спорт ретро. ) Супер доволна съм, тази количка за 2г. не мръдна.

г-жа Анна, добре дошла и на теб. ) Пожелавам ти този път да стигнеш до финала и да гушкаш сладък бебок.
Виж целия пост
# 192
Здравейте момичета!

Чета ви от самото начало и сте се събрали страхотна компания! Вписвам се във вашите редици толкова късно и със много страх. Преди 5месеца бях от Октомврийските 2012г. , но бременността ми завърши неуспешно , поради лекарска грешка , НО Господ си знае работата от много "пазене" в средата на август разбрах , че съм бременна с тест и седмица след това разбрах , че точките са две т.е чакам близнаци. Имам и детенце на близо 8г.  
Трета бременност , едно детенце на 8г. , втора неуспешна , термин на 21.04.2012г. от Пловдив

Добре дошла и лека и успешна бременност до края. И после разбира се и щастлив финал.
Виж целия пост
# 193
Добре дошли на двете мами,
леко бременеене   bouquet
Виж целия пост
# 194
Малеее като ви чета....направо незнам. Явно аз съм зле - аз пък нямам никакъв аптетит. Ям но понякога насила, защото нищо ама нищо не ми се яде. Дори не мога да измисля какво ми се яде за да си направя и да го ям. Повече ми се ядат салати и на тях наблягам.
Охх почва да ми става малко притеснено за БХС-то утре.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия