А мъжът ми е европеец
Не разбирам с какво ти пречи ако си изповядва религията и си носи бурката ?
но ако имам деца, то те ще се чустват такива, тъй като държавата прави всичко възможно да се чустват такива , докато в България и след 10 поколения някои хора си остават гадни турци, мръсни цигани, арменци и не знам си още какви ... Тя 10 цента го каза много ясно, но няма кой да чете 
но ако имам деца, то те ще се чустват такива
но ако имам деца, то те ще се чустват такива
Струва ми се че бъркаш понятията британец с англичанин
Можеш да бъдеш британец и без да си англичанин, така че дали си чернокож или бял европеец си все британец
но нито за мен, нито за тях е някакъв проблем
по скоро го намират за интересно и привлича внимание
Препоръчани теми