И арменци познавам, имам една позната еврейка, и турци ( ама и те като мен - над всякакви религии, а един си е женен за българка, а синът му се казва Иван
) За какво да ги мразя ? Работят си хората, ходят по заведения, плащат си данъците и сметките - също като мен. Не виждам и някой друг да ги мрази. Честно казано, чак ми е странно за каква омраза се говори, особено в големите градове, където всички са меко казано атеистично настроени и се ходи на църква само по празниците просто - ей така, за ''шоуто'', да пообиколим малко със свещите около църквата по Великден, например; или яко като я окъсаме и само Бог ни остане като крайна надежда.
И арменци познавам, имам една позната еврейка, и турци ( ама и те като мен - над всякакви религии, а един си е женен за българка, а синът му се казва Иван
) За какво да ги мразя ? Работят си хората, ходят по заведения, плащат си данъците и сметките - също като мен. Не виждам и някой друг да ги мрази.
Аз съм смесена, детето ми е още по-смесено, приятелите ми са от всички цветове на дъгата... смея ли да мразя. И уж нямам проблеми, но тъкмо когато си повярвам, че всичко е мир и любов - и се появява някой да ме смъкне на земята с брутален коментар. Когато даскалувах, са ме посрещали с "Хайл Хитлер", вместо "Клас стани!", а една пИрфектна (за щастие -вече банната) ССФ не пропусна да обиди чадото. Свиква се...

Аз съм смесена, детето ми е още по-смесено, приятелите ми са от всички цветове на дъгата... смея ли да мразя. И уж нямам проблеми, но тъкмо когато си повярвам, че всичко е мир и любов - и се появява някой да ме смъкне на земята с брутален коментар. Когато даскалувах, са ме посрещали с "Хайл Хитлер", вместо "Клас стани!", а една пИрфектна (за щастие -вече банната) ССФ не пропусна да обиди чадото. Свиква се...


гледам още не си сложила линк към оня ти пост




Препоръчани теми