Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са тези соли, които се споменават в публикациите?
Какви са препоръчителните усещания за бебето и ритането?
Какви са препоръките за болки в кръста и гърба по време на бременност?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са тези соли, които се споменават в публикациите?
-
Какви са препоръчителните усещания за бебето и ритането?
-
Какви са препоръките за болки в кръста и гърба по време на бременност?
-
Какви са препоръките за използване на свещи и антибиотици по време на бременност?
-
Какви теми обсъждат майките във форума?
Бебетата стоят при майките си, качват ги почти веднага. Взимат ги само за тоалет, ваксини. Обличат ги, памперси, всичко е от тях. Трябва ти само за изписване комплекта. Дори шишета си има, но аз не ползвах, кърмих от началото.
аз съм така почти от началото, но докторката ми препоръча по вече да лежа и да пия 3пъти по 2 магне б6 и сега е по добре. Спрях да ходя на работа и по вече почивка. Вярвам ти, че се страхуваш, защото и аз като по се разходя пеш 10 мин и веднага става твърд като камък, но сядам и на почивки ....няма как само не се притеснявай всичко ще е ок. Важно е да не кървиш и да нямаш силни болки
вчера само сме се разхождали с ММ и не много сядахме почивахме и като ме присви изведнъж и спрях починах пак тъгнахаме повървя и пак така докато не можех и да ходя и веднага ММ изтича за колата и на бърза помощ.... Преди това пих едно нощ-па лекарката там ме прегледа генекологично не на монитор и каза че няма разкрития или там нещо си на шииката много се уплаших и тя предложи да ме оставили в болница за инжекции и системи но мен ме пък отпусна от нош-пато и отказах.......
за сега съм нямала нужда и затова да не пия нищо....не е лесно
гласувах и аз
утре оитавм на парзар за бебето и ще снимам какво съм купила за малката , а по-въпроса ЗА И ППОТИВ СЕКЦИО - аз лично смятам ,че всеки има право сам да прецени как да роди и кое е най-подходящо за него.....Нека всеки сам вземе решение и да не се съдим един друг - както се спомена и от др мами
имаме уж
.Дано другият месец да не са