Неплатените потребители по форумите

  • 13 360
  • 341
# 30
Приятно ми е - Богиня!
 Строга, но справедлива. И малко зла.

.............
Ще ти дадем и една фуражка за тежест. Да, трябва да сме прегледни и стегнати. А ще бъда с униформа - задължително!
[smilie=smile3519


...............
Yes!!!!!!!
Виж целия пост
# 31
Дават пари, ама не на нас Crossing Arms
Виж целия пост
# 32
"Пари кат' всестници."
 Що се подлъгвате, не знам? (:онова човече с разтягащите ръчички, недоумяващо. Има ли го тук , не знам, нещо не го намирам, мързи ме: Embarassed)
Виж целия пост
# 33
Не е важно кои потребители са платени и кои не, на мен ми е по- важно кои са тези, които плащат, ама все никой не казва. Егоисти. Crossing Arms
Виж целия пост
# 34
Спокойно.
Видях списъка, вторият ми акаунт е вътре, а пари не съм видял ....
Автора нещо послъгва.
Виж целия пост
# 35
Е, как кои? Рекламодатели  Wink
Друго си е някоя потребителка с хиляда и нагоре мнения разпалено да обяснява плюсовете на твоя продукт. Пък и никой няма да се усъмни, че прави реклама, все пак има дългогодишен стаж, може да се разчита на това, че споделя собствен опит
Виж целия пост
# 36
Аз се самоназначавам за фейс-контрол Mr. Green Строга, но справедлива. И малко зла.
Форумска Немезида. Фейс контрол звучи като с долар по-малко на дума. Flutter

Виж целия пост
# 37
Аз се самоназначавам за фейс-контрол Mr. Green Строга, но справедлива. И малко зла.
Форумска Немезида. Фейс контрол звучи като с долар по-малко на дума. Flutter


Flutter
Виж целия пост
# 38

 вторият ми акаунт е вътре


На път съм да се влюбя  Embarassed, ако право думаш. Crazy

Виж целия пост
# 39
аз съм сигурна, че има платени профили с политическа насоченост..
много отдавна сме разисквали тук в една от темите, но не ми се търси.
не са само в този форум, а целия нет. Но да разбереш кои са е много трудно.
Виж целия пост
# 40
Е, как кои? Рекламодатели  Wink
Друго си е някоя потребителка с хиляда и нагоре мнения разпалено да обяснява плюсовете на твоя продукт. Пък и никой няма да се усъмни, че прави реклама, все пак има дългогодишен стаж, може да се разчита на това, че споделя собствен опит

Дойде ли пак ред на темата за купуване на профили? 
Нали знаете - офертите на ЛС. Не съм алчна...  Flutter
Виж целия пост
# 41
Бан за теб! #Cussing out
Виж целия пост
# 42
Како Сийке, с твоите 4710 мнения много добре можеш да се пласираш  Twisted Evil
Аз ако съм на твое място, ще съм алчна  Mr. Green
Виж целия пост
# 43
Време е за теми "На колко оценявате профила си?" , "В чий профил бихте инвестирали?" и т.н.
Виж целия пост
# 44
Како Сийке, с твоите 4710 мнения много добре можеш да се пласираш  Twisted Evil

Сега ще се обиждаме ли?
4710 са тези, които се отчитат. Реалните са 20671. Ако прибавим и изтритите... Ехеееей!  Whistling
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия