Неплатените потребители по форумите

  • 13 366
  • 341
# 105
Аз ше се продам /ако има кой да ме купи/ за един шоколад Линдт чери и чили.
Искай поне кашон.
Не подбивай цената, моля. Иначе ще те дадем на Комисията за защита срещу нелоялна конкуренция за дъмпинг на цените Twisted Evil
Да, не е лошо като други гилдии да сложим някаква минимална цена за услугите си, иначе рискуваме да паднат много цените.
Виж целия пост
# 106
Егати! Започнахте и подаръци да си раздавате, шоколад...а ние на опашката да си стоим. Ами така е,..като сте си близки..а чуждите /нови те/ "кучета ги яли".  Crossing Arms
Виж целия пост
# 107
Аз ше се продам /ако има кой да ме купи/ за един шоколад Линдт чери и чили.
Искай поне кашон.
Не подбивай цената, моля. Иначе ще те дадем на Комисията за защита срещу нелоялна конкуренция за дъмпинг на цените Twisted Evil
Да, не е лошо като други гилдии да сложим някаква минимална цена за услугите си, иначе рискуваме да паднат много цените.
Бояна, ще ни съдят после за картелни споразумения. Недей подтиква публично към престъпления.
Виж целия пост
# 108
Личи си, че си новак. Последното нещо, което можеш да кажеш за нас с НиноТино е, че сме си близки Mr. Green
Виж целия пост
# 109
Маре, форумче в нужда се познава  Grinning
Виж целия пост
# 110
Аз ше се продам /ако има кой да ме купи/ за един шоколад Линдт чери и чили.
Искай поне кашон.
Не подбивай цената, моля. Иначе ще те дадем на Комисията за защита срещу нелоялна конкуренция за дъмпинг на цените Twisted Evil
Да, не е лошо като други гилдии да сложим някаква минимална цена за услугите си, иначе рискуваме да паднат много цените.
Бояна, ще ни съдят после за картелни споразумения. Недей подтиква публично към престъпления.
Картел ще е ако сме фирми, виж архитекти, адвокати си има минимални цине и ако паднеш под тях бан.
Виж целия пост
# 111
Е тогава трябва поне един профсъюз да направим. Бива ли такова нещо?
Виж целия пост
# 112
..а чуждите /новите/ "кучета ги яли".  Crossing Arms

Здравеееей!  smile3560
Виж целия пост
# 113
Добре де, не сте си близки...но на добра воля, може. Няма да правя един шоколад на въпрос .
Виж целия пост
# 114
Е тогава трябва поне един профсъюз да направим. Бива ли такова нещо?
Трябва, на мен като никой не ми предлага пари за писането тук мога спокойно да стане председател на профсъюзното движение. Струва ми се, че от там поне ще паднат някакви пари.
Виж целия пост
# 115
..а чуждите /новите/ "кучета ги яли".  Crossing Arms

Здравеееей!  smile3560
hahaha
Сядам на първия ред. Някой да ми донесе пуканки. Моля Mr. Green
Виж целия пост
# 116
Личи си, че си новак. Последното нещо, което можеш да кажеш за нас с НиноТино е, че сме си близки Mr. Green

Не сме ли?  Crossing Arms
Виж целия пост
# 117
Личи си, че си новак. Последното нещо, което можеш да кажеш за нас с НиноТино е, че сме си близки Mr. Green

Не сме ли?  Crossing Arms

Много, гълъбчето ми.
Виж целия пост
# 118
Туй не биваше да го правиш.  Laughing
Виж целия пост
# 119
За такива картинки по това време наказанието е бан.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия