Неплатените потребители по форумите

  • 13 362
  • 341
# 180
Много моля колегите по списък да не преиграват с изненадата  Praynig
Виж целия пост
# 181
аз и Краса един човек – егати обидата!

Прозрение е, Вилико, не обида.

С цел да ти угодя и да направя темата отново високо интелектуална – би ли разгърнала тази  блестяща мисъл малко повече и то на разбираем език за простолюдието, както Бояна се изказа?

Мадам - няма да е лошо и ти да пообясниш малко, видно е, че не всички сме на такова ниво - за да разбираме от половин дума само  Embarassed
Виж целия пост
# 182
Много моля колегите по списък да не преиграват с изненадата  Praynig

Мен обикновено ме бъркат с Касиди, така че, нищо чудно и сега така да се е получило.
Виж целия пост
# 183
Много моля колегите по списък да не преиграват с изненадата  Praynig

Мен обикновено ме бъркат с Касиди, така че, нищо чудно и сега така да се е получило.

Обърквам се вече от кой акаунт пиша, в момента съм на viliko, нали  Joy
Виж целия пост
# 184
Много моля колегите по списък да не преиграват с изненадата  Praynig

Мен обикновено ме бъркат с Касиди, така че, нищо чудно и сега така да се е получило.

Хайде сега оправдания  Mr. Green
Виж целия пост
# 185
С цел да ти угодя и да направя темата отново високо интелектуална – би ли разгърнала тази  блестяща мисъл малко повече и то на разбираем език за простолюдието, както Бояна се изказа?

Точно ти не можеш да направиш нищо, за да ми угодиш.

Кейси, ти и Рокси сте във всички списъци без значение какъв е повода. Само не разбрах какво продавате...  Mr. Green
Виж целия пост
# 186
Бояна, много хора се опитват да градят форумски авторитет за твоя сметка.


Няма проблем, форумът е за взаимопомощ. Grinning

Кейси Не се прави на изненадана и неразбрала, това е мой специалитет, все пак. Wink
Виж целия пост
# 187
С цел да ти угодя и да направя темата отново високо интелектуална – би ли разгърнала тази  блестяща мисъл малко повече и то на разбираем език за простолюдието, както Бояна се изказа?

Точно ти не можеш да направиш нищо, за да ми угодиш.

Кейси, ти и Рокси сте във всички списъци без значение какъв е повода. Само не разбрах какво продавате...  Mr. Green

Но гледам и ти не можеш да обясниш гениалната си мисъл  Laughing
Явно е взаимно това с угаждането...
Виж целия пост
# 188
О! Кейси, по-внимателно, да не издадем заверата! Хвърлянето на пясък в очите на противника е маньовър, който не винаги дава добър резултат. Започва да ми скърца между зъбите, пустият му пясък ...
Споко, вилико, ти си. Ако не беше - щяхме да дадем знак.
Виж целия пост
# 189
Вие не сте добре!  smile3555
Виж целия пост
# 190
Мили мами, аз минавам само да ви поздравя за една успешна нова седмица, нека бъде слънчева и усмихната! Искам да отправя специални поздрави на Пенка на Николинчето, на която днес е избило първото зъбче, нека порасне прекрасно и здраво зъбче! Също така да попитам Малинка как беше вчера на детската площадка, успяхте ли да се пуснете на пързалката поне веднъж, нали имахте преди проблем заради опиканото от котките през нощта? Ние също сме добре, днес моят малчуган изяде два моркова и ми напълни душичката с гордост, на мама слънчицето то, толкова е умно за възрастта си! Това е засега, лек ден и цунки на всички  Hug
Виж целия пост
# 191
и аз така мисля
само 13 страници са изписали
ако им плащат на дума, до сега да са фалирали
Виж целия пост
# 192
vili, та и аз пропита от всеобщото заразно зло на малодумието.

Обаче какъв парадокс има в Онзи списък, поне да се състоеше само от умни и интелигентни.
Виж целия пост
# 193
Обаче какъв парадокс има в Онзи списък, поне да се състоеше само от умни и интелигентни.

Всекиму според таргета.
Виж целия пост
# 194

Спокойно, за теб има място в не един списък, нищо че в този те няма.  spoko
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия