Неплатените потребители по форумите

  • 13 362
  • 341
# 225
Така е народът си иска зрелища и хляб  Grinning
Виж целия пост
# 226
Човек да не отиде едни омари да хапне... Пфуй, ок...ли сте му темата. И никакви оферти не видях.

П.С. Алоуууу, рекламодателите, избирайте внимателно. Все пак и за омари трябва да има.
Виж целия пост
# 227
Оня списък е нискобюджетния. Аз съм в един друг дето рядко пишеш, но с един пост 6 кила сьомга купуваш... Омарите ги оставям на вас.
Като прегледах темата обаче, трябва да предявя финансови претенции и затова, че ви чета.  Mr. Green
Виж целия пост
# 228
Покажете малко достойнство, плийс. Е така звучат някои (сами ще се сетите):

Що тъй си лоша към менееееее,
сърцеее ми страаадаааа.
Аз те обичам до коленееееее.
Па ти го караш все на сваааадааа!!!


Виж целия пост
# 229

Каква прекрасна прелюдия към номинациите.
Ако е тъп въпроса-извини ме Embarassed, но кои номинации? newsm78 Нещо като на Вип Брадър? Thinking
Виж целия пост
# 230

Каква прекрасна прелюдия към номинациите.
Ако е тъп въпроса-извини ме Embarassed, но кои номинации? newsm78 Нещо като на Вип Брадър? Thinking
Там е казанът със страсти над точката на кипене...
Виж целия пост
# 231
Един потребител трябва да се назначи за екскурзовод на новаците.
Виж целия пост
# 232
Един потребител трябва да се назначи за екскурзовод на новаците.
Щом трябва.....обещавам да слушкам! Wink а и бързо схващам bowuu
Виж целия пост
# 233

Каква прекрасна прелюдия към номинациите.
Ако е тъп въпроса-извини ме Embarassed, но кои номинации? newsm78 Нещо като на Вип Брадър? Thinking

Нещо като Бай Брадър, или да бъдем мили и добри, на Коледа се случват чудеса.

Октопод, не е нова. Проверих! Инак от сега щях да й споделя тайната, че ще бъде моят фаворит в категория "Невинни игри".
Виж целия пост
# 234
И от току що влезлите след разходка нищо обещаващо, редовното траляне и това е.

Богиня, не ти ли втръснаха омари и калмари по три пъти на ден?
Виж целия пост
# 235

Октопод, не е нова. Проверих! Инак от сега щях да й споделя тайната, че ще бъде моят фаворит в категория "Невинни игри".

Явно много имам да уча...... Thinking категорията за какво е Касита? Извини ме пак  Embarassed че питам.Щото не съм невинна..... Flutterзависи в кои игри разбира се. Wink
Виж целия пост
# 236
Помпадур, любимото никога не омръзва Mr. Green
Виж целия пост
# 237
Всъщност какво е ВиП Брадър?
Виж целия пост
# 238
Мадам, не ме четеш. Аз си подготвям почвата за лична екскурзоводка като виден и титулован новак...
Виж целия пост
# 239
Merri_An, Merri_An, потърпи.  Hug

Мадам, какво се изисква от разходилите се? Насочи вниманието си към крехките, новите, невинните. Ние тук се знаем вече до втръсване. Като стари любовници сме. Знаем и как да докараме отсрещната страна до оргазъм за минути, но ни домързява от нужното усилие.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия