Лидл ::18::

  • 87 287
  • 748
# 405
Здравейте, сигурно е обсъждано, но и аз да питам Embarassed Доволни ли сте от праховете за пране /и течните, и тези на прах/ и омекотителите? Все ги заглеждам, но така и не съм пробвала. Онзи ден помирисах белия омекотител - 2 л и ми се стори приятен, но дали остава миризмата?

Никой нищо не каза Sad
Виж целия пост
# 406
Надя, аз ползвам отскоро Формил за цветно пране
и съм доволна. Някои момичета бяха коментирали,
че е слаб ароматът му, но на мен така ми харесва.
Не обичам силно ароматизирани прахове.
Виж целия пост
# 407
аз също съм доволна от формила за цветно пране. само че ароматът му ми се струва силен.
Виж целия пост
# 408
Вземала съм Формил. За цената си е добър. За мен е от най-свестните които се продават в България.
Виж целия пост
# 409
В предишните теми бях писала за Формила за черни дрехи-става! Peace
Виж целия пост
# 410
Здравейте, сигурно е обсъждано, но и аз да питам Embarassed Доволни ли сте от праховете за пране /и течните, и тези на прах/ и омекотителите? Все ги заглеждам, но така и не съм пробвала. Онзи ден помирисах белия омекотител - 2 л и ми се стори приятен, но дали остава миризмата?

Никой нищо не каза Sad
Аз от много време ползвам Формил и съм доволна.
Вземала съм Формил. За цената си е добър. За мен е от най-свестните които се продават в България.
Съгласна съм!
Омекотителят също ми харесва  Peace
Виж целия пост
# 411
Формила в Лидъла в Букурещ в момента има промоция 2 литра плюс 1 л гратис. Обърнато в лева излиза 6.40  Simple Smile
Виж целия пост
# 412
Ползвала съм течен Формил за цветно - доволна съм и от изпиране и от миризма. Ползвала съм и омекотителя от 4 литра и изобщо не ми хареса.

Взимали сме от пуканките - хубави са, но сега си взимам направо царевица за пукане от пазара.
Виж целия пост
# 413
Момичета ,вчера видях ,че има два вида препарат против петна - прахообразен (оранжев ) и гелообразен (зелен).Кой е по-добър ? Трябва ми за петна от дезодорант . Thinking
ПС прочетох назад в темата за прахообразния ,но нищо за другия .
Виж целия пост
# 414
Пуканките не са лоши, пуканки като пуканки, особено на промоция 49 ст са си направо за покупка.Въпреки, че има с масло и със сол, мисля, че понякога именно с маслото ми идват по-солени, но може и от партидата да е така.
Виж целия пост
# 415
Аз ползвам прах за пране, но не Формил, а LEL. Доволна съм, пере добре, като ароматът му не е прекалено силен (което на мен ми харесва).
Виж целия пост
# 416
Пуканки никога повече няма да купя,камоли да ги дам на детето да яде Stop Не точно лидълски,по принцип...толкова са вреднив този вид.По-добре за левче от пазара и натурално да си ги хрупкате Peace
Виж целия пост
# 417
Здравейте момичета!
Някой, ако е ходил днес в магазина на бул.Сливница в София дали е забелязал има ли гъби в момента? Забелязала съм, че не винаги има  - искам да купя, но не ми се обикалят няколко магазина. Та ако няма да се замъквам направо в Кауфланд
Виж целия пост
# 418
Този грил пускан ли е до сега? http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/lidl_bg/hs.xsl/index_19301.htm Отзиви имате ли?
Виж целия пост
# 419
Не видях да сте коментирали новите пастети PIKOK в кутийката.Опитахме с патешки черен дроб, гъши дроб и зелен пипер.Много са вкусни!Досега съм пробвала повечето пастети на пазара и взимах на КФМ, но на тези определено им станах голям фен.Много хубави и различни вкусове са, а цената им е просто супер.
За пуканките, на мен не ми допадат одобено, имат повече люспи от другите марки.
Бутер тестото и вкъщи се харесва много.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия