Лидл ::18::

  • 87 287
  • 748
# 390
Ако питате мен дори и тази с гъбите е скъпа, продуктите наръсени върху нея се броят на пръстите на едната ми ръка, но на вкус ми харесва/повечето е тесто, но на мен ми харесва кетчупа с който е намазана пицата/.Тази със салама ми се вижда леко солена.Хубавото е, че по този начин ми се спестява една вечеря, поне за мен де, детето и мъжа ми не обичат пици.
Каква е тази Маргарита, от Лидл ли е, за първи път чувам.
Виж целия пост
# 391
Често взимам обикновената "Маргарита" /1,99 лв./ и си я допълвам с наличното в хладилника /кашкавал, салам, краставички, царевица, босилек ..../. Така става по-насищаща и вкусна. А разликата между "Маргаритата" и тази с шунка/колбас е цял лев отгоре /за 5 парченца саламче/, което е безумно според мен.

Toва и дъщеря ми го прави (студентка е). И винаги има някоя замразена "Маргарита" в камерата.  Laughing
Аз пък си имам замразени чисти блатове, но не знам на Лидл дали продават такива  newsm78
Виж целия пост
# 392
gitadam, за другата наистина ми казаха, че не става... явно не са ме подвели. А На тази самите гъби бяха много вкусни и ароматни  Heart Eyes  Аз лично такива не съм яла, печурки не са 100% Трябва да видя на етикета другия път какви са. Семейната е 6 лева за килограм нали?  Ако някой е вземал и ако сподели му е харесала, ще рискувам

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 3 нови отговора.  Laughing
Виж целия пост
# 393
Да, и на мен гъбките в пицата ми харесват, аз честно си избирам някоя пица с видимо повече гъбки.Да, семейната е 6 лева.
Преди съм вземала пица от Билла /преди да я увеличат на 3 лева/, че и при тях пицата е постна, както вика майка ми ти си луда да дадеш за 2 резена шунка и чушки 3 лева, тъй че Лидлската като цена не е зле.И двете са с еднакъв грамаж, но цената на тази от Биллата е двойна почти, предлага се в прясно състояние, а Лидлската понеже е замразена можеш да я оставиш в камерата и да я хапнеш по-късно.
Виж целия пост
# 394
Каква е тази Маргарита, от Лидл ли е, за първи път чувам.

В замразената витрина при останалите пици е. Тя няма почти нищо върху нея - нали "Маргарита"-та по принцип си е само с кетчуп/доматено пюре и кашкавал. Добавките са свободно съчинение по наличност в домашния хладилник.
Виж целия пост
# 395
Здравейте, сигурно е обсъждано, но и аз да питам Embarassed Доволни ли сте от праховете за пране /и течните, и тези на прах/ и омекотителите? Все ги заглеждам, но така и не съм пробвала. Онзи ден помирисах белия омекотител - 2 л и ми се стори приятен, но дали остава миризмата?

Току що прочетох първия пост и видях за бутер тестото, че се разточва Laughing че аз като го разопаковах, онемях Shocked. Струпах някакви банички, де hahaha А, всъщност размразява ли се първо в микровълнова или е по-добре да се извади от предния ден?

Иначе от доста време ми е най-близкия, а и вече любим магазин Hug Но онзи ден забелязах някои поскъпнали неща Rolling Eyes Явно не само в Лидъл...
Виж целия пост
# 396
О, да! И аз последния път се изненадах неприятно - мисля, че крем сиренето Пик фриш е увеличено, а едни течни ароматизатори за тоалетна, по 3бр дето са, със сигурност Sad
Виж целия пост
# 397
А, всъщност размразява ли се първо в микровълнова или е по-добре да се извади от предния ден?

Предпочитам само да си се размрази. Разточва си се, защото си е доста дебеличко иначе Wink Но иначе не е толкова мазно като другите
Виж целия пост
# 398
Sophia L., тъй като не ми отговориха аз реших да се обадя и да попитам дали имат налични. Оказа се, че имат и си поръчах уреда + листи за ламиниране. В уреда има 30 или 40 бонус А4, но аз реших да си взема още - 120 броя А5-40 и 10/15 - 80броя. Чакам да ми го доставят, вече търпение нямам.  Hug
Виж целия пост
# 399
Колко струва въпросния кетчуп, който купувате от Лидл?
Май беше 1.79 за 500 мл.
Мерси!!!  bouquet

Цената е тази, ако не се лъжа, но бутилката е 1л
Виж целия пост
# 400
Аз да похваля немските кашкавалени "солети", най-накрая ги опитах и са страхотни. ) И са по-евтини от тези в Пени.
Опаковка, жълта, 150гр., по-късно ще видя точно името като отида в магазина.)
Виж целия пост
# 401
Днес минахме през Лидъл, но от банатския салам и следа нямаше. Взехме някакви деликатесни кабаноси /не са на промоция/ и много ни харесаха.

Бутер-тестото го вадя от фризера вечерта и го оставям до сутринта да се размрази. Разточвам го и правя банички с най-различни форми и пълнежи. Откакто го открихме друго бутер-тесто не взимаме.

Видях че в събота ще има намаление на кафето, което редовно си взимаме и се надявам да успеем да вземем на тази цена.
Виж целия пост
# 402
Sophia L., тъй като не ми отговориха аз реших да се обадя и да попитам дали имат налични. Оказа се, че имат и си поръчах уреда + листи за ламиниране. В уреда има 30 или 40 бонус А4, но аз реших да си взема още - 120 броя А5-40 и 10/15 - 80броя. Чакам да ми го доставят, вече търпение нямам.  Hug

Аууу, viessmanka, много ти благодаря, че не
ме забрави и ми отговори! Утре ще се обадя
и аз, че много ми трябва този ламинатор.  Hug
Би ли ми казала на кой номер си звънила?


За семейната пица - на мен не ми се видя толкова
скъпа, но съм разочарована от вкуса й и повече
няма да повторя. Тя е с дебел блат и е точно като
онези малките, кръглите, които пуснаха наскоро.
Виж целия пост
# 403
Колко струва въпросния кетчуп, който купувате от Лидл?
Май беше 1.79 за 500 мл.
Мерси!!!  bouquet

Цената е тази, ако не се лъжа, но бутилката е 1л
Така пък съвсем добре звучи!!!  Grinning
Виж целия пост
# 404
Бутер-тестото го вадя от фризера вечерта и го оставям до сутринта да се размрази. Разточвам го и правя банички с най-различни форми и пълнежи. Откакто го открихме друго бутер-тесто не взимаме.
Абсолютно всяка дума подкрепям Peace
Никой скоро не е хвалил пуканките им за микровълнова, а аз гледам винаги да имам от тях у дома
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия