Лидл ::18::

  • 87 286
  • 748
# 435
този зеленият преди доста го пихме, сега мн ми хареса билковият( смесен, който е), липовият го намирам...стандартен..нищо особенно, аз принципно не обичам.
Виж целия пост
# 436
Ако някой ме светне как да слагам снимки  cry
ето линк /дано да работи/
http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/SID-510A7495-BC87F91F/lidl_bg/hs … xsl/4179_7891.htm
Мерси   bouquet
Виж целия пост
# 437
Ако някой ме светне как да слагам снимки  cry
ето линк /дано да работи/
http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/SID-510A7495-BC87F91F/lidl_bg/hs … xsl/4179_7891.htm

Ще се пробва  newsm10
Виж целия пост
# 438
Има намалени зелени чушки за 99 ст кг от вчера до 24.10
И патладжан има на тази цена. Чушките са много хубави /взех от по-светло зелените/.
Виж целия пост
# 439
Ако някой ме светне как да слагам снимки  cry
ето линк /дано да работи/
http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/SID-510A7495-BC87F91F/lidl_bg/hs … xsl/4179_7891.htm

Ще се пробва  newsm10

Aз чай не обичам, но дъщеря ми много харесва зеления с плод от кактус от същата серия. Дори не знам какъв вкус има, но доста кутийки съм купила.  Laughing
Виж целия пост
# 440
Купих от този с вкус на малина, много ни хареса.Студен също е хубав.
http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/SID-BA3BA0E6-AF86223A/lidl_bg/hs … xsl/4179_7890.htm
Виж целия пост
# 441
Купих от този с вкус на малина, много ни хареса.Студен също е хубав.
http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/SID-BA3BA0E6-AF86223A/lidl_bg/hs … xsl/4179_7890.htm

Супер, обожавам всичко, което е малина  Heart Eyes
Виж целия пост
# 442
Да похваля маринованата риба в буркани. Много е хубава  Heart Eyes
Виж целия пост
# 443
Купих от този с вкус на малина, много ни хареса.Студен също е хубав.
http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/SID-BA3BA0E6-AF86223A/lidl_bg/hs … xsl/4179_7890.htm

Супер, обожавам всичко, което е малина  Heart Eyes

Прочети първо съдържанието. Веднъж бях купила за проба. Разтворима напитка е и е вкусна, но по-скоро е химия като СТЕПовете, а не като истински чай.
Виж целия пост
# 444
Купих от този с вкус на малина, много ни хареса.Студен също е хубав.
http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/SID-BA3BA0E6-AF86223A/lidl_bg/hs … xsl/4179_7890.htm

Супер, обожавам всичко, което е малина  Heart Eyes

Прочети първо съдържанието. Веднъж бях купила за проба. Разтворима напитка е и е вкусна, но по-скоро е химия като СТЕПовете, а не като истински чай.
И аз това щях да напиша, но викам да не прехвърляме и тука темата с химията  Tired
Виж целия пост
# 445
Купих от този с вкус на малина, много ни хареса.Студен също е хубав.
http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/SID-BA3BA0E6-AF86223A/lidl_bg/hs … xsl/4179_7890.htm

Супер, обожавам всичко, което е малина  Heart Eyes

Прочети първо съдържанието. Веднъж бях купила за проба. Разтворима напитка е и е вкусна, но по-скоро е химия като СТЕПовете, а не като истински чай.
И аз това щях да напиша, но викам да не прехвърляме и тука темата с химията  Tired
Пакетчета са.25 броя.
Ароматизиран плодов чай с вкус на шипка и малина
състав:шипка(мин.50%),хибискус, ябълка(мин.8%),аромат,малина0,1%
Виж целия пост
# 446
Извинявай, заприлича ми на разтворимата напитка: http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/SID-8CBCFACC-BCBAB0C8/lidl_bg/hs … xsl/4179_7884.htm

Добре е, че стана дума, защото можеха и други да се объркат. Външно пакетите доста си приличат.
Виж целия пост
# 447
Точно за това уточних.И ние не купуваме разтворими напитки,  газираните с подсладители,всякави ""магита" и подобни.Сина ми е с епилепсия и лекаря ни предупреди за вредата от тези...екстри.  bouquet
Виж целия пост
# 448
Няма по-хубав чай от българския билков.
Занесох в Турция на част от персонала в хотела,в който почиваме.
Там има различни видове и пият предимно чай,но се учудиха,
че имаме билков и е толкова евтин.

Виж целия пост
# 449
Похвалвам разтворимото кафе от 3.29 (ако не се лъжа за стотинките)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия