Лидл ::18::

  • 87 286
  • 748
# 420
Пастетите на Пикок, до сега пробвах този с гъши дроб (доста тежък) и с червени боровинки.
Купила съм и със зелен пипер, но още не съм го опитвала.
Виж целия пост
# 421
Коментирахме преди пастетите на Пикок в пластмасовата кутийка за лев и нещо  Sick Sick Sick Единият мъжът ми го яде със зор (а не е много претенциозен и яде кожи напр.), а другата кутия просто замина в коша. (Как мразя да хвърлям храна!) Пастетът е един такъв едър и гаден за нашия вкус. От Лидл само немския ни харесва. Имаше и един страхотен френски - пакет от 3 пастетчета. Дано пуснат пак френска седмица с него.
Виж целия пост
# 422
Пастетът е един такъв едър и гаден за нашия вкус.
Вие сте взели от едро смления.Аз го гледах, но не взех от него.
Виж целия пост
# 423
Пастетът е един такъв едър и гаден за нашия вкус.
Вие сте взели от едро смления.Аз го гледах, но не взех от него.

Не. Единият беше апетит (специален или нещо подобно), другият пуешки (или гъши/патешки). Говоря за този, който е в малка, пластмасова кафеникава кутийка.
Но едросмленият с 80% месо на Dulano ни е фаворит.
Виж целия пост
# 424
Има ли някой, който да си е купил от кафявите високи ботуши с ток и да ги е подносил вече?  Crazy

Споделете впечатления, удобни ли са?

Аз онзи ден пак ги гледах, за тези пари, установих, че други едва ли ще намеря с подобно качество, но няма моя номер/39/ в нито един от трите Лидъла във Варна.

Дали има смисъл да поръчам да ми доставят, ако има 39 номер из другите магазини в страната?  newsm78
Виж целия пост
# 425
Този грил пускан ли е до сега? http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/lidl_bg/hs.xsl/index_19301.htm Отзиви имате ли?
И аз го загледах, но после се зачудих за какво ми е? С какво е по-различен от грил тигана, например?  newsm78 Май само излишни пари и място заемащо в кухнята... newsm78
Виж целия пост
# 426
Пижамите за момичета и двата модела са много хубави Simple Smile
Виж целия пост
# 427

И аз го загледах, но после се зачудих за какво ми е? С какво е по-различен от грил тигана, например?  newsm78 Май само излишни пари и място заемащо в кухнята... newsm78

Хм, дали пък не си права newsm78 Аз имам грил тиган, така че ако двете се припокриват като функционалност и резултат наистина ще ми е излишна покупка
Виж целия пост
# 428
Вчера купих липов чай, но не ми хареса въобще Confused
Виж целия пост
# 429
Вчера купих липов чай, но не ми хареса въобще Confused

За този не знам, но зелен с лимонена трева  Heart Eyes.... Лятото го правех и слагах лед, ставаше чуден
Виж целия пост
# 430
Вчера купих липов чай, но не ми хареса въобще Confused

За този не знам, но зелен с лимонена трева  Heart Eyes.... Лятото го правех и слагах лед, ставаше чуден

Има ли някъде снимка на този зелен чай?

Тази сутрин взехме от деликатесния салам и най-после се сетих и за бозата. Довечера ще я опитаме. Взехме и от водата за уста, тази която е най-силна.
Виж целия пост
# 431
Вчера купих липов чай, но не ми хареса въобще Confused

За този не знам, но зелен с лимонена трева  Heart Eyes.... Лятото го правех и слагах лед, ставаше чуден

Има ли някъде снимка на този зелен чай?
И аз искам  Grinning
Виж целия пост
# 432

И аз го загледах, но после се зачудих за какво ми е? С какво е по-различен от грил тигана, например?  newsm78 Май само излишни пари и място заемащо в кухнята... newsm78

Хм, дали пък не си права newsm78 Аз имам грил тиган, така че ако двете се припокриват като функционалност и резултат наистина ще ми е излишна покупка

Това не е обикновен грил, а раклет. На принципа на фондюто е - слага се на масата пред гостите, продуктите се нарязват и всеки сам си приготвя храната (за това са и лопатките). Отделно вече който иска може да си ги ползва и като обикновен грил, в случая 2 в 1.
Виж целия пост
# 433
Има намалени зелени чушки за 99 ст кг от вчера до 24.10
Виж целия пост
# 434
Ако някой ме светне как да слагам снимки  cry
ето линк /дано да работи/
http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/SID-510A7495-BC87F91F/lidl_bg/hs … xsl/4179_7891.htm
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия