Лидл ::18::

  • 87 284
  • 748
# 645
Според мен дали мухлясва кашкавала зависи и от това как се съхранява, не само от какво е направен. Аз също взимам от дългия /7,5лв/ и като го отрежа и оставя в хладилника, след няколко дни мухлясва по ъглите. Но това е защото е задушен в найлонова опаковка. Ако е открит няма да не получи така.
Виж целия пост
# 646
Някой гледа ли в магазина анцузите? Синият хубав ли е и на живо?

Взех си анцунг, но цветът не е син, а черен. Другият цвят е в зелено с качулка на горнището. И двата са хубави.
Виж целия пост
# 647
Според мен дали мухлясва кашкавала зависи и от това как се съхранява, не само от какво е направен. Аз също взимам от дългия /7,5лв/ и като го отрежа и оставя в хладилника, след няколко дни мухлясва по ъглите. Но това е защото е задушен в найлонова опаковка. Ако е открит няма да не получи така.
Кашкавалът го съхранявам по един и същи начин, но някой мухлясва, а друг не.
Виж целия пост
# 648
Има ли доволни от рендето - пак го пускат newsm78 Става ли за салата от моркови и зеле?
Не съм доволна,не го препоръчвам !
Виж целия пост
# 649
Здравейте - някой купувал ли си е такива прибори и устискват ли на ползване. Търся си термоустойчиви от доста време
Виж целия пост
# 650
Аз имам термоустойчиви, но съм си ги купувала от Кауфланд на бройка. Мисля, че цената беше 2 лв/бр. Лъжицата и черпака ги ползвам вече 3-4 години, другите 3(две лопатки и една решетъчна лъжица) си ги купих миналата година, пак от там. Добре са си, нямат изменения.
Виж целия пост
# 651
Има ли доволни от рендето - пак го пускат newsm78 Става ли за салата от моркови и зеле?
И аз да питам за рендето дали става  Peace.
Виж целия пост
# 652
Има ли доволни от рендето - пак го пускат newsm78 Става ли за салата от моркови и зеле?
И аз да питам за рендето дали става  Peace.
А не прочете ли 2 поста над твоя?
Виж целия пост
# 653
Искам да похваля стафидите в Лидл. От години не бях попадала на истински стафиди, ароматни, страхотни. Препоръчвам  Peace
Виж целия пост
# 654
Искам да похваля стафидите в Лидл. От години не бях попадала на истински стафиди, ароматни, страхотни. Препоръчвам  Peace
Цена и грамаж?   bouquet
Виж целия пост
# 655
Искам да похваля стафидите в Лидл. От години не бях попадала на истински стафиди, ароматни, страхотни. Препоръчвам  Peace
Цена и грамаж?   bouquet

И къде се намират  Embarassed
Виж целия пост
# 656
Искам да похваля стафидите в Лидл. От години не бях попадала на истински стафиди, ароматни, страхотни. Препоръчвам  Peace
Цена и грамаж?   bouquet

И къде се намират  Embarassed
оранжеви пакети по 250 грама, на тях пише Sultaninen /току-що направих справка с кофата за боклук, щото преди малко отворих един пакет  Laughing/. за цена не съм сигурна, но нещо като 1.80 ми се върти в главата, дано не ви лъжа в момента. намират се при подсладителите, ванилията, кремчета и пудинги разни, ей там най-отдолу.
наистина са много хубави, едри и сочни  Peace
Виж целия пост
# 657
Жива и здрава да си!   bouquet
Виж целия пост
# 658
Не съм на 100% сигурна, но мисля, че опаковката беше 200 гр., а сумата около 1.70 лв., но може и да бъркам. Намира се до сметаната, кремчетата нишесте, ванилия, желатин и т.н. На малко странно според мен място - аз питах персонала, че не ги открих сама и те ми казаха  - сладкарския щанд  Grinning
Виж целия пост
# 659
Стафидите са хубави и са на това място,
на което и аз много се чудих.Бяха по-евтини в началото.
По същия начин житото - подредено до консервите/миналата Задушница/
Сега отново ще има жито - къде ли ще го презентират newsm78
/то не е от постоянните продукти,но винаги реагират около тези празници/
Днес опитах първия марципан от новата коледна колекция - "Пени".
"Лидл" изостават !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия