Лидл ::18::

  • 87 284
  • 748
# 630
колко струва този тиган?

п.с. вижте хелоуинските рецепти в сайта. Умрях от смях с "кървавата ръчичка"  Laughing  Нишестян крем, напълнен в ръкавица...много елементарно и оригинално!  малкия иска да носел на училище

inka2001, ако ще правиш кървави ръчички, или нещо друго, виж тук -
http://www.bg-mamma.com/index.php?action=article;id=5420
аз съм решила евентуално да се пробвам с пръстчетата от кренвирши newsm36
Виж целия пост
# 631
  bouquet  мерси за линка солима,
аз че ще правя, то е сигурно. Въпросът е дали ще става за снимка.    да ми се смеят хората  Simple Smile падам инвалид в областта на кулинарията. Иначе пращя от желание и ентусиазъм  Grinning
Виж целия пост
# 632
За да хваща мухъл и аз си мисля, че има нещо истинско в него. Как да мухляса химия? При мен това не се е получавало. Стоял е и 10 дни в хладилника.

Наскоро гледах едно предаване за истинските кашкавали - как се правят, съхраняват и т.н., та , оказа се, че истинският кашкавал може да стои дълго време без да мухлясва, защото е оставен да узрее добре.

Този, който мухлясва, просто не му е спазена технологията и е изкаран за продажба много по-рано преди да узрее.
Виж целия пост
# 633
Някой гледа ли в магазина анцузите? Синият хубав ли е и на живо?
Виж целия пост
# 634
Клиновете дълги ли са или 3/4?
Виж целия пост
# 635
За да хваща мухъл и аз си мисля, че има нещо истинско в него. Как да мухляса химия? При мен това не се е получавало. Стоял е и 10 дни в хладилника.

Наскоро гледах едно предаване за истинските кашкавали - как се правят, съхраняват и т.н., та , оказа се, че истинският кашкавал може да стои дълго време без да мухлясва, защото е оставен да узрее добре.

Този, който мухлясва, просто не му е спазена технологията и е изкаран за продажба много по-рано преди да узрее.
Ха! Значи правилно съм се насочила, а и ми се въртеше нещо подобно в главата, че съм чела Peace
Виж целия пост
# 636
в електронната брошура има пак ботушите  Heart Eyes
Намалени даже  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes
кажете моля ви, сигурно сте обсъждали вече, ако в местния магазин няма даден артикул, могат ли да го доставят от друг град?
Виж целия пост
# 637
в електронната брошура има пак ботушите  Heart Eyes
Намалени даже  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes
кажете моля ви, сигурно сте обсъждали вече, ако в местния магазин няма даден артикул, могат ли да го доставят от друг град?

И аз се питам същото. Но ми се струва, че ботушите, които ще са от четвъртък на 33 лв, са друг модел. Планирам, все пак, да отскоча да ги видя.
Виж целия пост
# 638
Малко по-различни изглеждат като че ли наистина..Може от снимката да е, май е от немска брошура...тези още по-добре изглеждат.  Някой който ги има да каже. Аз наживо не ги видях,на другия ден бяха свършили. В Русе единия магазин който ми е наблизо отваря в 7, в четвъртък съм там да си ги чакам ! За черните човек убивам направо  Heart Eyes
Виж целия пост
# 639
Имам спешно питане, може ли някой да ми отговори възможно най-бързо.Какво ви е мнението за ботушите и трекинг обувките, които се продават в четвъртък.Здрави ли са, трябва ми спешно здрава обувка, която да не пропуска.Бясна съм честно, не знаех, че маратонките ми пропускат и краката са ми мокри, как ще изкарам така 8 часа не знам, хубавото е, че поне климатика работи.Явно спешно трябва да си купя някакви обувки.
Виж целия пост
# 640
Имам спешно питане, може ли някой да ми отговори възможно най-бързо.Какво ви е мнението за ботушите и трекинг обувките, които се продават в четвъртък.Здрави ли са, трябва ми спешно здрава обувка, която да не пропуска.Бясна съм честно, не знаех, че маратонките ми пропускат и краката са ми мокри, как ще изкарам така 8 часа не знам, хубавото е, че поне климатика работи.Явно спешно трябва да си купя някакви обувки.
Аз вчера се "спасих" с чехли от левчето.  Blush
Виж целия пост
# 641
Много рядко подлагам на съмнение немското качество   bouquet
Това е и една от причините да харесвам този магазин изобщо. Вярно е че има и малко по-некачествени продукти сред хранителния асортимент, но пък са на достъпни цени. А и най-често са на български производители
Виж целия пост
# 642
Аз пък точно за  немските и холандските кашкавали имам много на ум, почти всичките дължат цвета си на  оцветители.
Виж на италиански и френски имам пълно доверие, но пък цените не ми харесват.
Напоследък съм се спряла на гръцките  и се запасявам,  когато ги намеря на промоция newsm10

Гледали ли ли сте филмите от поредицата Среда обитания на Руската телевизия, ето тук има цяло предаване за сирената, като твърдят, че щом мухлясва, значи е истинско
http://www.1tv.ru/documentary/fi6222/sn43
Виж целия пост
# 643
Момичета/питам за Пловдив/ дали пуснаха оня спрей за скреж по стъклата и от импрегниращия за обувките newsm78
Виж целия пост
# 644
Има ли доволни от рендето - пак го пускат newsm78 Става ли за салата от моркови и зеле?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия