Лидл ::18::

  • 87 284
  • 748
# 45
  bouquet
Виж целия пост
# 46
Звънче, благодаря ти за новата тема!  bouquet
И аз се оглеждам за детските ботушки. А някой купи ли си от дамските гумени боти от миналата седмица да сподели впечатления? newsm78
Виж целия пост
# 47
Видях ботушите, хубави са, но за жалост няма номер за моето, т.е. големи номера са.Суетшъртите също не са лоши, но са поларени, лошото е че точно тази материя става на топчета при повечко носене.
Виж целия пост
# 48
Видях ботушите, хубави са, но за жалост няма номер за моето, т.е. големи номера са.
Миналата година бяхме купили, за да ходи на ски. Доволна съм. Не пропускаха. Ако не й бяха станали малки нямаше да купувам нови. Ще купя и сега.
Виж целия пост
# 49
Суетшъртите също не са лоши, но са поларени, лошото е че точно тази материя става на топчета при повечко носене.
зависи от полара. майка ми донесе преди 3 години две якета на сина ми от Франция, колко й се карах що е купила такива боклуци, пък те не мръднаха. хем бяха по 5 евро, не някакви скъпи...тъй че явно има различен полар. някой ако е купувал от лидълския да каже дали е качествен

иначе вчера напазарих едно гърне, един космонавт, и едно много мекичко като поларено гащеризонче с ръкавички. само дето размера не им отговаря - синът ми е 73-4см, а му взех 62/68 и му е съвсем леко голямо, ще го носи есента. ако бях взела 74/80 щеше да го носи догодина. купих и два чорапогащника с картинки на дупето, много са яки.
Виж целия пост
# 50
За кои детски ботушки става въпрос, пропуснала съм?  newsm78

 В хартиената брошура ги има  Peace
Виж целия пост
# 51
 newsm71
Виж целия пост
# 52
Суетшъртите също не са лоши, но са поларени, лошото е че точно тази материя става на топчета при повечко носене.
зависи от полара.
Бях купувала една поларена жилетчица-сако - тънък полар. Не мръдна. И от това съм доволна Peace
Виж целия пост
# 53
Дамските ботуши с по- високия ток само кафеви ли са?
Виж целия пост
# 54
Извинявам се, ако въпросът ми се повтаря. Нека някой се смили и ми отговори.  Praynig Какво е мнението ви за парочистачката от Лидл? Някой взимал ли си е такава?
Виж целия пост
# 55
 Ах, забравих да ви питам ooooh!

 Видяхте ли новите пастети на Pikok, в пластвасови кутийки по 150 г. , три вида бяха- от черен дроб , със зелен пипер и червени боровинки. Някой ако ги е пробвал да даде отзиви, че са ми много интересни. Май цената беше 1,49 лв...
Виж целия пост
# 56
Ах, забравих да ви питам ooooh!

 Видяхте ли новите пастети на Pikok, в пластвасови кутийки по 150 г. , три вида бяха- от черен дроб , със зелен пипер и червени боровинки. Някой ако ги е пробвал да даде отзиви, че са ми много интересни. Май цената беше 1,49 лв...
о-т-в-р-а-т-и-т-е-л-е-н  Sick Sick Мисля, че бях споделяла в темата. Още преди месец го видях и взех - вътре е пълен с топченца Sick Sick То ясно, че и другият сигурно има гадости, но поне са гладки Mr. Green
Виж целия пост
# 57
 E, значе не са толкова нови тея пастети...Мерси няма да взимам  Peace
Виж целия пост
# 58
E, значе не са толкова нови тея пастети...Мерси няма да взимам  Peace
Въпрос на вкус е, но са топчести едни такива Sick Sick
Виж целия пост
# 59
Пастета Пикок с боровинки пробвахме - сладни доста и не ни допадна. Другият - с патешкия дроб, откровено не ми хареса. Peace

Детските ботуши са в хартиената брошура, от понеделник мисля.
Миналата година купихме и са разкошни. Не пропуснаха изобщо и са като нови. Сега вече са му омалели и ще се опитам да се вредя за нови.

Дамските ботуши с ток са само кафяви, да. Peace

Набелязала съм си от френската седмица доста неща, дано ги има всичките. Много ни хареса от предишния път сладкиша Chinois и маслените бисквити. Сега освен тях мисля да взема ноазети и фламкухен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия