Лидл ::18::

  • 87 284
  • 748
# 480
Аз да похваля новият траен варено-пушен колбас Височина.Много ни допада на вкус, май досега няма колбас, който съм опитвала от Лидл и да не ми е харесал.

уф, тези малките опаковки на верото 1-2 пъти купувах, супер зле са...тези 1,5 л не сме купували, само 1 литърките, хубави бяха, но ми поомръзнаха.
Купувала съм им верото, обаче много ми изсушава ръцете, за разлика например от Феята.
Виж целия пост
# 481
Здравейте,
опитвали ли сте замразените зеленчуци по китайски? Има ли отзиви?
Виж целия пост
# 482
Аз съм доволна от таблетките за миялна - W5 All in 1, 40бр, повече от година ги ползвам, според мен много добре измиват, а цената няма конкуренция.
Подкрепям с две ръце. Откакто ги открих ползвам само тях.
Виж целия пост
# 483
Трябва да ни номинират за най-бързо свършващата тема във форума... АКо може някой да каже от коя риба в лидл е доволен- замразена и консерви /като изключим риба тон/.Мерси
Виж целия пост
# 484
Трябва да ни номинират за най-бързо свършващата тема във форума... АКо може някой да каже от коя риба в лидл е доволен- замразена и консерви /като изключим риба тон/.Мерси

маринованата, в пластмасовите прозрачни кофи. Друга не съм пробвала. Все още ...
Виж целия пост
# 485
Трябва да ни номинират за най-бързо свършващата тема във форума... АКо може някой да каже от коя риба в лидл е доволен- замразена и консерви /като изключим риба тон/.Мерси

маринованата, в пластмасовите прозрачни кофи. Друга не съм пробвала. Все още ...
А къде стои тази риба, защото аз не съм виждала такава?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 486
Имате ли отзиви от ананасите им?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 487
Аз взимам едно филе от бяла риба, някъде към 5 лв. май беше. Много ни допада, а и на сина ми му харесва /той иначе не е много по рибите/.
Виж целия пост
# 488
Трябва да ни номинират за най-бързо свършващата тема във форума... АКо може някой да каже от коя риба в лидл е доволен- замразена и консерви /като изключим риба тон/.Мерси

Ние вече няколко пъти взимаме пангасиус филе(замразена,със син етикет) за 5лв/кг и много ни харесва!Да похваля дамските пижами-много удобни  Peace.
Да питам,някой опитвал ли е "Ловджийския салам"(0,5кг - 7лв)-дали е хубав??
Виж целия пост
# 489
Имате ли отзиви от ананасите им?  Rolling Eyes
За кои ананаси питаш?
От четвъртък ще има много хубави детски 3/4 чорапи 2бр за 4.50лв Миналата година купих на детето - супер са
Виж целия пост
# 490
Да питам,някой опитвал ли е "Ловджийския салам"(0,5кг - 7лв)-дали е хубав??

Да, може би на предната страница, т.е. наскоро се похвалих, харесахме го вкъщи. Малко като луканка е, има си сланинки обаче, така че, ако сте по постните неща, може и да не го одобрите. Peace
А на пижамите им се чудих, ама съм събрала вкъщи една камара и се отказах, а не е трябвало! Grinning
Виж целия пост
# 491
Имате ли отзиви от ананасите им?  Rolling Eyes
За кои ананаси питаш?
От четвъртък ще има много хубави детски 3/4 чорапи 2бр за 4.50лв Миналата година купих на детето - супер са
Колко детски Laughing
Виж целия пост
# 492
Трябва да ни номинират за най-бързо свършващата тема във форума... АКо може някой да каже от коя риба в лидл е доволен- замразена и консерви /като изключим риба тон/.Мерси

маринованата, в пластмасовите прозрачни кофи. Друга не съм пробвала. Все още ...
А къде стои тази риба, защото аз не съм виждала такава?  Rolling Eyes
Подредена е на границата между млечните пастети и саламите.Днес до нея
открих и хайвера,който дебна от седмица - хареса ми !
Похвалихте в темата бутер тестото,но освен на "Белла" друго няма.
Какво е лидълското ? Българско,немско ... ?
Виж целия пост
# 493
Имате ли отзиви от ананасите им?  Rolling Eyes
За кои ананаси питаш?
От четвъртък ще има много хубави детски 3/4 чорапи 2бр за 4.50лв Миналата година купих на детето - супер са
Колко детски Laughing
Не те разбирам
Виж целия пост
# 494
От четвъртък ще има много хубави детски 3/4 чорапи 2бр за 4.50лв Миналата година купих на детето - супер са
Колко детски Laughing
Не те разбирам

Пита за размерите - детски са си, не стават за майки - "Размери: 19/22-27/30".  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия