Лидл ::18::

  • 87 287
  • 748
# 555
Някоя от кучкарките да има наблюдения за сухата храна в Лидл? Моя лаб не е капризен, но не знам дали изобщо става това нещо?

сухата храна Bellocan не става  Naughty, кучето ми беше постоянно гладно- все едно нищо не е яло
едни жълти и зелени консерви с нарисувано йорки - отврат
имам кокер и принципно яде всичко, но тази ги повръщаше
 
добри са консервите и пастетите на Орландо   Peace

Виж целия пост
# 556
Моята Мишелица вече не иска консервите Sad Яде само фенерите и шийките..
Виж целия пост
# 557
Искам да похваля ананасите, които бяха на промоция.Винаги са сладки и много ароматни.+1  Peace
Виж целия пост
# 558
Минах през слатинския Лидл да търся английския кейк с карамел- нъцки...няма го...Имаше останали доста неща от английската седмица, ама точно това дето търсех- нямаше. Ако го  видите по др. магазини- свиркайте моля  Praynig
Виж целия пост
# 559
Хареса ми бозата със захар. Взех от 3/4 чорапи, но се изненадах, че по-малките номера, които от днес са на промоция 2бр са 4.49лв, а по-големите номера, които не са на промоция 2бр -3.99лв
И друго за момиченца кафяво, светло и тъмно синьо, а за момченца червено. Mr. Green
Виж целия пост
# 560
Днес се снабдихме с прекрасната розова рокля на принцеса. Много успешна покупка.
Виж целия пост
# 561
Някой ползва ли талона за Шел? Днес ми дадоха такъв и на първия ред пише "може да се спечели". Да разбирам ли, че е нещо като томбола, а не да ти се полага отстъпката, макар и еднократно? Чудя се дали има смисъл да изпращам мъжа ми там, че и без това много не обича Шел и ако няма отстъпка ще има да ми мрънка.  Confused

Някоя от кучкарките да има наблюдения за сухата храна в Лидл? Моя лаб не е капризен, но не знам дали изобщо става това нещо?
... кучето ми беше постоянно гладно- все едно нищо не е яло

Същото написах преди време и за котешките храни. Яде ги с удоволствие, но съвсем скоро след това пак е гладен.
Виж целия пост
# 562
Някой ползва ли талона за Шел? Днес ми дадоха такъв и на първия ред пише "може да се спечели". Да разбирам ли, че е нещо като томбола, а не да ти се полага отстъпката, макар и еднократно? Чудя се дали има смисъл да изпращам мъжа ми там, че и без това много не обича Шел и ако няма отстъпка ще има да ми мрънка.  Confused

Тaня67, не е томбола, може да използва отстъпката, но има условие - да зареди над 15 л, поне за газта. Тая вечер го научихме, но и без това заредихме повече. За бензин - не знам, на място ще разбере. Peace

SANDS, кучешката храна с тая цена със сигурност не е високо качество, а за лабче трябва само най-доброто! Grinning  bouquet
Виж целия пост
# 563
Да, на талона си пише,че минимума е 15л. и трябва да отговориш на въпроса на гърба на талона, но и аз отначало разбрах,че може да се спечели,т.е ако ти е верен отговора.
Виж целия пост
# 564
labrex, KaRoLa, Благодаря!  Hug
Виж целия пост
# 565
Обаче се оказва, че в Пловдив не важи за всички бензиностанции на ШЕЛ. Единият магазин на Лидл е точно до ШЕЛ бензиностанция, ама видиш ли при тях не важал....били франчайзинг, трябвало да отида на другия край на града да заредя.......А в момента целият град е разкопан. По принцип от ШЕЛ зареждам, бензин, не сме имали никакви проблеми до сега. Та така и ще ми останат талоните.  Whistling
Виж целия пост
# 566
Снощи се отбих...взех на детето едни чорапки като терлички,отдоло с гумено покритие Grinning Идеални сега преди терличките.
Взех и от корите,от бутер тестото,кухн.хартия,бутчета...и още нещо щях да ви казвам,ама а сега де newsm78 Laughing като се сетя!
Виж целия пост
# 567
И в Димитровградския Шел не важи талона им,трябвало да ходя до Хасково-16км. за няколко стотинки отстъпка.Това си е подвеждаща реклама,да не кажа измама.
Виж целия пост
# 568
И в Димитровградския Шел не важи талона им,трябвало да ходя до Хасково-16км. за няколко стотинки отстъпка.Това си е подвеждаща реклама,да не кажа измама.

Не е, просто тези бензиностанции не са на Шел, а на други фирми ползващи името Шел.
Виж целия пост
# 569
Благодаря на всички които дадоха мнение за кучешката храна!  bouquet
Така и предполагах, явно ще си караме на утвърдени и познати неща.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия