Лидл ::18::

  • 87 283
  • 748
# 675
благодаря ~Мишел~  Heart Eyes
Виж целия пост
# 676
Мишел, колко си висока?
Виж целия пост
# 677
Миналата година имаше хубави отзиви за сместта за мъфини. Взех тази година, на пакета пише хартиените форми да се сложат върху тава и да се разпредели в тях сместта. Няма ли да се разтворят?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 678
Сиренето Ливади намалено ли е още, знаете ли?
Виж целия пост
# 679
Миналата година имаше хубави отзиви за сместта за мъфини. Взех тази година, на пакета пише хартиените форми да се сложат върху тава и да се разпредели в тях сместта. Няма ли да се разтворят?  Rolling Eyes

Предполагам, имали са предвид тава за мъфини, щом сместа е за мъфини. Peace
Един похвал за точените кори, няколко пъти вече правя баница точно по рецептата на опаковката, става чудесна. Heart Eyes Peace
Последната от вчера:

Виж целия пост
# 680
Лабрекс, как изглеждат тези кори, опаковката имам в предвид? Рецептата по-различна ли е от традиционната за баница?
Утре като отида ако няма ботуши, поне да изхарча парите за ядене и пиене и да мирясам  #Cussing out
Виж целия пост
# 681
Не съм  labrex,ама си позволявам да кажа,че корите за баница са само един вид-намират се на най-долния рафт на хладилниците-м/у колбасите и млечните/под салатите/.И наистина са много хубави-досега не са ме разочаровали,а взимам много редовно.
Виж целия пост
# 682
Лабрекс, как изглеждат тези кори, опаковката имам в предвид? Рецептата по-различна ли е от традиционната за баница?
Утре като отида ако няма ботуши, поне да изхарча парите за ядене и пиене и да мирясам  #Cussing out

inka2001, сложени са до фините кори, след саламите, при масла, маргарини, едни до други са, опаковката е по-малко от тази на фините, цената някъде към 1.60, не помня точно. Три кръгли кори са, големи, пълня си голямата тава с тях. Има рецепта на гърба на опаковката, по принцип не е нещо много различно от обикновените баници, с цяла кофичка мляко е и газирана вода, разбира се яйца и т.н. Изхвърлих боклука, иначе щях да я изровя за снимка! Grinning

Люба, имаш предвид един вид фини и един ръчни или точени, нещо такова. Имам предвид точно тези вторите. И не, че фините кори са лоши, напротив, преди от тях купувах, харесват ми.Peace
Виж целия пост
# 683
  chef добре, ще взема
благодаря
Виж целия пост
# 684
Ето,защо е полезно да се чете в темата-току що разбрах,че има и втори вид/тези,както ги описваш,ще да са нещо като Одринските/....Аз,щото съм много доволна от фините-няма друга марка,която да не ми се се случило поне веднъж да са слепени...или да се късат или да ми миришат на гранясало,а досега Лидл-ските са били все перфектни....
Аз,току що разгледах книжната брошура и в понеделник ще съм на линия за глобус/че предните пъти ги изтървах,а тъкмо това имам поръчано за Коледа/...и за още доста неща.
Виж целия пост
# 685

Някой има ли вече впечатление от този раклет грил - http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/lidl_bg/hs.xsl/index_19301.htm ?

Видях, че две дами са го коментирали, но дали някой го е пробвал и е доволен?
Имам два уреда на Силвър Крест и съм много доволна. И сега се чудя за грила.
Или по-скоро да заложа на грил-тигана?
Виж целия пост
# 686
zwarte tulp   Панини грила ли имаш  Rolling Eyesче много му се чудя   bouquet
Виж целия пост
# 687
Не, не, Цвети, нямам Панини грил (нещо съм го пропуснала).

Мисълта ми беше, че съм доволна от марката Силвър Крест като цяло и дали раклет грилът е добър?
Гледах клипчето и останах с впечатлението, че плочата и тиганчетата загряват едновременно, което не ми допада много.
 
Дано се включи някой с лични наблюдения и ни осветли!


И аз съм една.... Да се редактирам: много ясно, че загряват едновременно! Реотанът загрява горе плочата, а долу тиганчетата.  smile3555
Виж целия пост
# 688
Искам да попитам ползвали ли сте този зехтин? http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/SID-CF03F804-9F47343B/lidl_bg/hs … l/index_19560.htm Видях го сега в брошурата. Цената му е повече от добра.
Виж целия пост
# 689
Искам да попитам ползвали ли сте този зехтин? http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/SID-CF03F804-9F47343B/lidl_bg/hs … l/index_19560.htm Видях го сега в брошурата. Цената му е повече от добра.

Откакто го открихме преди повече от година, само него ползваме вкъщи. По-рано често го пускаха на промоционална цена около 4.70 лв. и купувахме по 2-3 бутилки. Даже и в момента имам една неотворена вкъщи  chef
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия