Априлки 2013 - тема 7

  • 25 287
  • 746
# 465
Аз ще те снимам, Мирама, само кажи кога. С гол, с облечен, с какъвто искаш корем.  Mr. Green
аз не ги обичам и аз голите, но се съобразявам както те си искат, после те ще се гледат  Sunglasses

Ееее, как си изврънках фотосесия. ))) ама като си представям какъв ще съм хипопотам, ще трябва широкоъгълен обектив да си вземеш специално за целта.  Joy И после яко да мажем с фотошоп, ако случайно си оголя тумбака. ) че ще съм като някоя старинна карта.  Laughing
Виж целия пост
# 466
Еовин Браво!  bouquet Страхотни са! Особено тези , които са с таковците
Виж целия пост
# 467
Данде, все още съм на крак и пробвам разни бабини рецепти, за които съм се сетила, за сега са горе-долу добре нещата... Но се чудя дали да не звънна на лекаря, щото ако вдигна температура през нощта... незнам какво да правя
то температура над 38 вече е опасна иначе само те мори, а има и бабини рецепти и за температура, а и все пак парацетамол може да се пие, а той сваля температура. аз не смея да пия нищо на своя глава, освен но шпа, паникиосвам се затова звъня или минавам до джипито
Виж целия пост
# 468
Имам аз широкоъгълен, няма страшно  Mr. Green
Само ми пиши кога си в София, че да си наредя програмата Sunglasses
И другите мога да ви снимам, ако сте от София или имате път насам  Peace, само трябва да знам около седмица по-рано, че да си подреждам графика.
Виж целия пост
# 469
Ехеее,момичета,намаше ме само 3 дни,а колко много сте изписали...почти цяла тема  smile3534 връщам се да ви прочета  newsm53.
P.S.И да ви се оплача,че цели три месеца бях без стомашни проблеми,а сега като влезнах в 4-тия взе да ми се гади сутрин..дори днес  Sick newsm78
Виж целия пост
# 470
Eo страхотни снимки.
Момичета нямате спирка, не мога да ви изчета
Виж целия пост
# 471
Ео, аз на 20ти ноември със сигурност съм в София за ФМ, ама ще видим как ще наредим и ние графика с мъжо. Че искаме да отидем при едни приятели да ги видим, дето сме им кумове. Имат бебок, пък от месец и нещо не можем да стигнем до София. )
Със сигурност поне 10тина дни по-рано ще се разберем нещо. )))))
Виж целия пост
# 472
Данде, и аз по принцип не смея на своя глава, а по принцип ако се разболея без да съм бременна, предимно с инфлуцид свалям температура и за това знам, че е добро и с широк спектър на действие
Виж целия пост
# 473
Ео, супер са снимките! Аз пък не знаех, че снимаш  Embarassed
И аз се бях запалила по фотографиято, но бързо ми мина меракът, много рядко се вдъхновявам. Мъжът ми снима по-добре от мен - сега основно той използа апарата и фотообективите. Вече се пробва да ме снима из вкъщи, но чакам да ми порасне корема истински. 
Виж целия пост
# 474
Оня ден ревах като магаре в рейса (!!!!!!!!!!! Crazy), че заради бебето ще трябва да си седя вкъщи и няма да мога да снимам (предпочитам да снимам рок концерти и групи, имам си клиенти вече, а бременна ще снимам точно нищо Confused). Ама рев, рев. Горкото ми момче, не знам как ще ме изтърпи още 6 месеца. Та затова ви казвам, че мога да ви снимам, поне нещо да снимам, защото ще се побъркам от мъка  Blush
Виж целия пост
# 475
Еовин, страхотни снимки
жалко, че съм толкова далеко от София
никога не съм се замисляла за такава фотосесия - бременна  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 476
Аз си правя цяла поредица дори за корема - втори, трети месец и така. После ще си ги редя на стената хаха
Виж целия пост
# 477
Ах, че хубава тема сте подхванали. От малка мечтая, че ще имам снимки, когато съм бременна, вдъхновена от онази корица с Деми Мур.

Eo, снимките са много умиляващи  Heart Eyes
Виж целия пост
# 478
Ео нареждам се първа Wink Така, че малко да порастне тумбака и ще се разберем. Аз съм си от София и по всяко време съм свободна Wink
Виж целия пост
# 479
Оня ден ревах като магаре в рейса (!!!!!!!!!!! Crazy), че заради бебето ще трябва да си седя вкъщи и няма да мога да снимам (предпочитам да снимам рок концерти и групи, имам си клиенти вече, а бременна ще снимам точно нищо Confused). Ама рев, рев. Горкото ми момче, не знам как ще ме изтърпи още 6 месеца...
Хаха, подсети ме аз как се разциврих идиотски в колата с моя любим в неделя. Завивам към вкъщи на зелено, и през булеравда минава мъж, а отгоре няма минаване за пешеходци, има подлез. И аз се провиквам "Има подлез" #Cussing out, а той супер ядосано и грубо отвърна "Аре, карай бе!". От което аз последните 300 метра в колата рееееев. Ужас  ooooh!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия