Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са мненията на участниците относно начина на раждане - естествено или чрез цезарово сечение?
Какво е общото между членовете на Facebook групата?
Какви са мненията на участниците относно родителството и брака?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са мненията на участниците относно начина на раждане - естествено или чрез цезарово сечение?
-
Какво е общото между членовете на Facebook групата?
-
Какви са мненията на участниците относно родителството и брака?
-
Какви са мненията на участниците относно брака и семейния живот?
-
Каква тема се обсъжда в онлайн лекцията във форума?

И после яко да мажем с фотошоп, ако случайно си оголя тумбака. ) че ще съм като някоя старинна карта.
Страхотни са! Особено тези , които са с таковците
, само трябва да знам около седмица по-рано, че да си подреждам графика.
връщам се да ви прочета
.
), че заради бебето ще трябва да си седя вкъщи и няма да мога да снимам (предпочитам да снимам рок концерти и групи, имам си клиенти вече, а бременна ще снимам точно нищо
Така, че малко да порастне тумбака и ще се разберем. Аз съм си от София и по всяко време съм свободна
, а той супер ядосано и грубо отвърна "Аре, карай бе!". От което аз последните 300 метра в колата рееееев. Ужас
!