Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са мненията на участниците относно начина на раждане - естествено или чрез цезарово сечение?
Какво е общото между членовете на Facebook групата?
Какви са мненията на участниците относно родителството и брака?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са мненията на участниците относно начина на раждане - естествено или чрез цезарово сечение?
-
Какво е общото между членовете на Facebook групата?
-
Какви са мненията на участниците относно родителството и брака?
-
Какви са мненията на участниците относно брака и семейния живот?
-
Каква тема се обсъжда в онлайн лекцията във форума?
пристигаме в София и ще ни направиш една обща снимка на групичката за спомен.:рОх красота не мога да спр]а да ги разглеждам и да им се радвам
Ще си имаш муза вкъщи
Много мило ми стана като си я видях. Днес ми взеха за изследване - микробиология, цитонамазка и секрет за човешки папилома вирус + колпоскопия ( тъй като преди имах проблем - раничка ). На 8.11 съм отново на преглед да видим как са нещата и при моята АГ ще си направя 2-рата ФМ тъй като тя може да ми я направи и да не давам допълнително пари за този преглед в Фемина.



.....кистата ми се е изместила много нагоре и се е смалила почти със сантиметър...така че има шанс да отърва операция
Направих си БХС и сега чакам резултати..надявам се всичко да е нормално...че сега като си направих изследването нещо взеха да ме гонят паранои,че може нещо да не е наред...

Четенето тук страшно ме разтоварва