Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са мненията на участниците относно начина на раждане - естествено или чрез цезарово сечение?
Какво е общото между членовете на Facebook групата?
Какви са мненията на участниците относно родителството и брака?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са мненията на участниците относно начина на раждане - естествено или чрез цезарово сечение?
-
Какво е общото между членовете на Facebook групата?
-
Какви са мненията на участниците относно родителството и брака?
-
Какви са мненията на участниците относно брака и семейния живот?
-
Каква тема се обсъжда в онлайн лекцията във форума?
Ще разгледам назад темата и ще видя люлката. И на мен много ми се иска люлка, а не легълце за първите месеци, като започне да се изправя ще му мисля. 
Имам натрапчивото усещане, че е момиче, сънувах го още преди да разбера, че съм бременна...на мен малко "звездите ми ги говорят" някои неща
Но пък интуицията никога не ме лъгала за нищо...и първия път знаех, че ще е момиче и го бях сънувала
Зачудих се дали все пак не мога да си хапна...док каза, че няма проблем, ама тука рибата само на десерт не я ядат
Лека нощ от мен



Какво да правя не знам, много ми е некомфортно...