Първо ритниче в корема на мама от мартенско бебче - мъж или дама.

  • 33 419
  • 742
# 480
Здравейте мами   bouquet

Моят термин е на 19 март, но бебчо върви с една седмица напред Simple Smile На последния преглед ни казаха, че може да е момче, че стърчало нещо там  Rolling Eyes , а пък аз така се надявах за момиченце или по-скоро имах такива предчувствия. На 31 октомври сме на фетална морфология и ще разберем със сигурност  Praynig

Софийските мами, ориентирате ли се къде да раждате? Много ми е непонятна тази тема, понеже ме следи една гинеколожка в частен кабинет, че ми е близо до офиса  и не мога да си позволя да се мъкна по болници и да чакам с часове. Та затова и нямам никаква идея. Отделно търся и някакви училища за родители и т.н. някой има ли представа?
 #Crazy Много информация, много нещо трябва човек да научи при първа бременност!




В Токуда съм аз!
Виж целия пост
# 481
След много мислене, разсъждаване, кахърене, четене из нета, информация от познати ... мисля да отида в Майчин Дом.
Виж целия пост
# 482
И аз съм за Токуда
Виж целия пост
# 483
Как сте, мамчета? Аз да ви се оплача съм доста притеснена. Откриха ми бактерии в стерилната урина от вчера и сега съм се паникьосала до какво може да доведе това. Направо място не мога да си намеря. До понеделник ще полудея, докато отида да си взема резултатите и отида при нефроложката. Иначе изследванията на бъбреците са ми ок, кръвната картина и тя, от къде се взеха тези бактерии, нямам представа. Cry
Виж целия пост
# 484
Как сте, мамчета? Аз да ви се оплача съм доста притеснена. Откриха ми бактерии в стерилната урина от вчера и сега съм се паникьосала до какво може да доведе това. Направо място не мога да си намеря. До понеделник ще полудея, докато отида да си взема резултатите и отида при нефроложката. Иначе изследванията на бъбреците са ми ок, кръвната картина и тя, от къде се взеха тези бактерии, нямам представа. Cry

Споко, аз съм имала, и то неведнъж. Лесно се случва замърсяването, за жалост. Лекуват се с антибиотици. Не знам дали ще ти дадат сега антибиотици, при положение, че нямаш никакви други симптоми, температура, левкоцити и тн, като за инфекция. Докторът ще реши. Но наистина не е нещо необичайно, нито пък толкова опасно. Добре е, че са ги хванали навреме, а не да вдигнеш някаква висока температура и тн...
Виж целия пост
# 485
Точно преди броени дни лежах в Майчин дом заради тези бактерии, но имах и температура 39 градуса, получих и бъбречна криза с адска болка в десния бъбрек. Надупчиха ме цялата и антибиотик ми вливаха и сега вече трябва да съм добре, но не знам, вече се върнах на острова където живея и тук по-трудно ще ги следя. Но определено се чувствам жива, а тогава имах чувството че ще умра, малкото човече е истински герой че удържа ! Ще го разцелувам като ми се роди !  Party
Виж целия пост
# 486
 newsm71  food002 cook cook
Виж целия пост
# 487
Здравейте,момичета!
Баткото го раждах в Майчин дом,сега се следя и ще раждам в Лозенец(бившата правителствена)
valevita.bs,не се притеснявай и не се вкарвай в някакви филми преди да си говорила с докторката в понеделник,всичко ще е наред!
Виж целия пост
# 488
Здравейте бъдещи мами,

И аз да се запиша от днес, защото досега само ви четях. Термина ми е на 16 март. Все още не се знае бебо какви гащи ще носи,защото много мърдаше на последния преглед. На 30.10 сме на ФМ. И аз ще раждам в Токуда. Наложи ми се да лежа вече там заради обезводняване (аз все още повръщам) и останах много доволна. Някой има ли проблем със слюнката? Защото на мен ми се налага по цял ден да плюя. Не, че е нещо кой знае какво, но си е доста дразнещо. И аз търся училища за родители, защото от няколко дена съм със стабилно кръвно и вече мога да излизам. Засега не мога да намеря нищо, което да ми е удобно като транспорт.
Виж целия пост
# 489
Storm и аз съм с термин 16 март,з пола ни казаха -момче.Сега ще видим в понеделник как е бебо.
Виж целия пост
# 490
Страхотна идея Simple Smile

http://take-a-cake-bakery.blogspot.com/2012/08/blog-post_22.html
Виж целия пост
# 491
Здравейте и от мен.Да се отчета след вчерашната ФМ,вече знаем, че чакаме принцеса  stork-girl Simple Smile.Каката е супер щастлива ,тя си искаше момиче и не дава и дума да се издума за момче  Crazy Всичко мина ок с прегледа,но се чудя дали все пак да не пусна един БХС в понеделник.Първия го пропуснах  Thinking
Целувки на всички коремчета и весел уикенд Simple Smile
Виж целия пост
# 492
Здравейте и от мен.Да се отчета след вчерашната ФМ,вече знаем, че чакаме принцеса  stork-girl Simple Smile.Каката е супер щастлива ,тя си искаше момиче и не дава и дума да се издума за момче  Crazy Всичко мина ок с прегледа,но се чудя дали все пак да не пусна един БХС в понеделник.Първия го пропуснах  Thinking
Целувки на всички коремчета и весел уикенд Simple Smile

Честита принцеса, pepsipasta, завиждам ти благородно, да знаеш. Вероятно си прочела назад мненията за БХС, аз също съм на мнение, че е от полза. Peace

Попаднах на  тази статия, дано е от полза на интересуващите се. http://www.az-jenata.bg/article/12682/Kakva-kozmetika-e-opasna-za-bremennostta/

Момичета, някой има ли идея до колко килограма издържа това легло ? http://www.ikea.bg/DefaultM.aspx?page=productview&iID=83555  newsm78
 
Виж целия пост
# 493
Мамчета на мен ми казаха,че всичко е нормално даже бебо е над нормата Mr. Green само дето не видяхме пола много добре.Бебчо си свиваше крачетата и имах чувството,че не искаше да го притесняваме Laughing доки каза,че е момиче,но не била много сигурна Rolling Eyesа
Виж целия пост
# 494
И да попитам лентичките ви верни ли са,защото доки казва,че съм 19г.с. и 3 дни  Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия