Бебешка близнашка тема XXIII

  • 33 534
  • 741
# 255
Кафенце, ние още ги позлваме. Слагам им заедно с мазичките и си хапват филийки, пият си сокче и гледат ТВ.
Виж целия пост
# 256
Като високи столчета спряхме активно до месец преди яслата. Препоръча ни директорката, за да свикнат децата с тяхната храна да взимаме месец преди старта и да се хранят на маса а не на бебешко столче. Нашите са дървени от 2 части
все още използваме масичките им, на столчетата не ми хареса това, че лентата е хваната с нещо като телбод (от онези големите) иначе плота се развива, но трябва да късам. После все на някой може да ги подаря, всичко е здраво. Ползваме пластмасови столчета към масите. Да се хранят с нас искат от време на време, но на голям стол върху възглавница за да стигат Laughing
Виж целия пост
# 257
Ние сме с такива и децата много си ги обичат.

http://e-chipolino.com/products/product_id/22/Стол%20за%20хранене%20ГРАНД%20КОМФОРТ

И сме много доволни, защото се вдигат и скъкват. И те много си седят на тях.
Виж целия пост
# 258
От всичките бебешки покупки, точно на столчетата най-много държах. Знаех, че искам точно такива, намерих ги на достъпни цени в продавалника Simple Smile Оказах се права още ползваме масичките, слагам и втора когато рисуват, че става бой за материалите ако са една до друга  Rolling Eyes Хранят се само на едната  Simple Smile
Виж целия пост
# 259
Ние пък от скоро не ги ползваме вече. Просто младежите пожелаха да сядат на обикновени столове, като нас и не искаха да сядат повече в детските столчета. Идеята ми е да ги ползваме като столчета за игра, но първо трябва да ги ремонтирам малко, че калъфите са им се изпокъсали на места. Нашите са ето такива, могат да стават достатъчно ниски, че да могат децата сами да сядат и слизат от тях.
http://www.ebay.co.uk/itm/MAMTU-TRON-BABY-HIGH-CHAIR-CUSHION-BIB … YLE-/250777477045
Виж целия пост
# 260
Нашите столчета отдавна, някъде на годинка бяха децата май, са подобни на тези http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=3634&cat=69.
Ние доста пътувахме и другите ми беше трудно да ги мъкна, пък и така отдавна се храним заедно на една маса четиримата Grinning
Виж целия пост
# 261
Много сладка идея  Grinning До сега не бях виждала нещо подобно.

Искам да ви помоля за някакви идеи за стълбичка или ниска табуретка (нямам идея дали съществува подобно нещо) за улеснение на мъниците да се качват и слизат сами от тоалетната вкъщи (стандартна височина). По-възможност нещо по-компактно, че ми е тясно помещението за сметка на това е сухо (отделно е от банята а и чешма там няма), та може и от дърво да е идеята. Молбата ми е породена от поредния бунт срещу ограниченията. Тази на тоалетната вика сестра си и с дърпане се озовава на земята, доста често след удар в стена. Хич не ум чуват ушите, че още са малки и гледат да хитреят като ме гонят с репликата "Искам сама"  Whistling
Виж целия пост
# 262
Десито, моите ползват такова стъпало http://prodavalnik.com/namalenie-ot-15-na-10-lv-stpenka-nuby-i16522789 ( първата попаднала ми снимка слагам, че не ми се рови). При нас в момента се използва основно за миене на ръце, още употребяват гърнетата.
Виж целия пост
# 263
Щом има такива, ще се разтърся първо из нашия град, преди да прибягвам до нета. Дано има и по-високи  Praynig Това за стигане до мивката е супер, но на снимката ми изглежда ниско за тоалетна сякаш. Ние за мивките ползваме подръчни средства, не съм купувала специални. В дневната държа една табуретка лека, сами си я пренасят в бокса и пред банята втора. Някак логично се спрях на тях като доказано надеждни, на тях слагахме коритото като бяха бебета и са стабилни  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 264
16- 17см. е високо (моето е същото като на снимката).  Peace Струва ми се достатъчно високо, но довечера ще накарам децата да пробват и ще споделя.  Peace
Виж целия пост
# 265
Аз съм си харесала ето такова : http://shopix.bg/KidsKit-Toaleten-adapter-KidsSeat-Toilet-Trainer
Но цената му в този сайт е просто супер завишена. Във Франция ги продават за 15 евро, мисля, че съм срещала и в продавалника на по-нормална цена.
Виж целия пост
# 266
На снимката ми изглеждаше нисичко, затова ми бяха и съмненията. Това със стълбичката е супер идея  Grinning с едно голямо НО за нас. Не ми се рискува да сменям адаптера за чинията, 3 месеца взимах какви ли не модели и с дръжки и почти плоски и все рев и рев и не искат там. Спряха се на един супер смотан като качество на Бертони, успяха да го спукат на едно място вече (по-грубо го свалиха от тоалетната). Но това е друго не искат  Confused Аз ги раздадох на родата като им гостуват да имат адаптери, туку виж за един път се излъжат  Whistling, но от къде този късмет при едната баба Вали като писна само като видя какво има на тоалетната и над леген баба и я държа да ака  ooooh!
Виж целия пост
# 267
Здравейте, момичета,
Имам притеснение, което искам да споделя с вас. На единия близнак мястото на ръчичката, където сложиха ваксината в родилния дом е силно зачервено и подуто. Обърнах внимание на педиатърката преди да сложи последните ваксини, тя нямаше идея какво се случва и ваксинира. Сега обаче, седмица по-късно, е още по-зачервено и подуто. На другото бебе няма нищо. Изобщо не личи, все едно ваксина на ръчичката не е слагана. Случва ли се при вас такова нещо?  Cry
Виж целия пост
# 268
tony.la, ако имаш предвид мястото на рамото, на което е поставено БЦЖ- нормално е. При някои деца така се проявява, това означава, че организмът изгражда имунитет. Имай предвид, че е възможно и да изтече гной. На две от децата ми се е случвало. Не пипай мястото, не прави компреси, не мажи с нищо.  Peace
Виж целия пост
# 269
Момичета, ако някой има интерес, търсят спешно близнаци или тризнаци на около годинка за реклама. Вижте тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=705337.0
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия