Коледа 2012

  • 89 426
  • 741
# 345
Чак сега видях, че има коледна тема.  ooooh! Ще ви следя с интерес Hug
Виж целия пост
# 346
Аз изпитвам огромен респект към правещите торти и мисля, че няма да се справя с торта, та ако правя тази къща, действително ще я пробвам с медени бисквити.
Не смея да се нагърбя с торта Simple Smile
Виж целия пост
# 347
Аз изпитвам огромен респект към правещите торти и мисля, че няма да се справя с торта, та ако правя тази къща, действително ще я пробвам с медени бисквити.
Не смея да се нагърбя с торта Simple Smile

NinoTino, и аз бях така, докато просто реших да почна. Не че много ми се получава, правя страшно много грешки Simple Smile сега направих една торта, на която не синкопирах платовете и стана доста сухичка. Милото вкъщи се мъчи с нея Simple Smile но какво да се прави Simple Smile трябва да греша, за да се науча Simple Smile Така че пробвай, все ще се намери след това кой да я изяде Simple Smile
Виж целия пост
# 348
Ай, nudel33, съжалявам мила, не бях на линия снощи и сега ти отговорих на лични, но виждам, чеи без моя отговор си се справила чудесно. Hug Точно в тавата от фурната шприцовам и аз, тестото да е студено и да не лепне. Peace

Но на вкус са супер, нали? Аз много ги харесвам, въпреки,ч е са със свинска мас. По принцип не консумираме, но на сладки- да.

Не знам това клипче има ли го на първа страница, много е забавно за децата:
http://www.youtube.com/watch?v=-wc00BdQkUM&feature=my_favori … tzPoTa_PVXfxFSV8Q


Джемма, можещ ли да ми дадеш линк към рецептата за щприц сладките. И аз имам вкъюи такъв шприц, но никога не съм му ползвала накрайниците за сладки Simple Smile
Виж целия пост
# 349
Аз не мога да преценя с кое да се нагърбя  Confused  Всичко, е прекрасно и направо си е висша форма на изкуство! Желание обаче имам огромно .... може би накрая реалността ще ми зашлеви такъв шамар  Laughing Все едно съм тръгнала с мечките мед да ям...
Невероятни сте, искренно   bouquet
Виж целия пост
# 350
Ай, nudel33, съжалявам мила, не бях на линия снощи и сега ти отговорих на лични, но виждам, чеи без моя отговор си се справила чудесно. Hug Точно в тавата от фурната шприцовам и аз, тестото да е студено и да не лепне. Peace

Но на вкус са супер, нали? Аз много ги харесвам, въпреки,ч е са със свинска мас. По принцип не консумираме, но на сладки- да.

Не знам това клипче има ли го на първа страница, много е забавно за децата:
http://www.youtube.com/watch?v=-wc00BdQkUM&feature=my_favori … tzPoTa_PVXfxFSV8Q


Джемма, можещ ли да ми дадеш линк към рецептата за щприц сладките. И аз имам вкъюи такъв шприц, но никога не съм му ползвала накрайниците за сладки Simple Smile

Заповядай:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=176696.msg17161269#msg17161269
Виж целия пост
# 351
Страхотни идеи открих в тази тема. Даже си поръчах от тези вафлени платки с картинка, който беше показала Джемма.   bouquet
Разбрах как се използват, но не разбрах върху какви сладки могат да се поставят. Меденки, мъфини или други сладки? Искам да помоля за линкове към подходящи рецепти.
Виж целия пост
# 352
Могат да се ползват върху меденки, масленки, маффини, малки тортички. Peace Гледай размерите само. теаи, които са 30 бг са по-малки, като за сладки, тези дето са по 24 са като за маффини.
Виж целия пост
# 353
Много ти благодаря  Hug .  Взех и от двете, значи ще се правят меденки и мъфини.
Виж целия пост
# 354
natalyna , благодаря ти!   bouquet

Джемма, клипчето наистина е много забавно и не само на децата, но и на "големите" деца.  Wink
Виж целия пост
# 355
Момичета   bouquet

Миналата година само ви наглеждах от страни, но за тази Коледа съм твърдо решена да приготвя разни вкусотийки.
Виж целия пост
# 356
Здравейте и от мен и тази година съм с вас и почвам с програмата за Коледа
Вече три или четири поредни години радвам приятели и близки със коледни сладки и ухания.
Успешно приготвяне на всички
ДЖЕМА- Специални благодарности на теб и таланта ти и се радвам да те "видя" отнов.Използва ли миналата година пачуърк формичките?
Виж целия пост
# 357
Момичета, много моля за малко помощ. Бихте ли погледнали, с какъв накрайник е украсена тази къща. Сърдечно благодаря! Hug
Виж целия пост
# 358
Оооо, много от рано сте пуснали тази сладко-изкушаваща тема! Ще я следя с интерес.  bouquet  bouquet
Джема, миналата седмица правих твоите шприц сладки - страхотни са! Само мъжа ми отбеляза един "недостатък" - бързо свършват. Laughing
А клипчето е много зарибяващо. Wink
Виж целия пост
# 359
Момичета, мерси за идеята за украса на Коледните сладки. Записвам си я веднага. Предупредила съм мъжа ми, че от началото на ноември започвам да пека сладки, сладкиши и да готвя посни ястия, че нали свеки ще идва, ако се организирам добре може и да успея да приготвя нещо Simple Smile Simple Smile Simple Smile Така че скоро започвам с подготовката Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия