Скок от 39 километра, от стратосферата

  • 23 815
  • 598
# 180
 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501
Виж целия пост
# 181
Пък аз си мисля как хора на моите години правят чудеса, а аз не мога да сваля едни 20 кила! Ба си, ревнах... не съм добре с нервите май.
Виж целия пост
# 182
 smile3501 smile3501 smile3501
Виж целия пост
# 183
Браво!
Виж целия пост
# 184
мен ме достраша като си провеси краката и като го показваше камерата отгоре.
Виж целия пост
# 185
Пък аз си мисля как хора на моите години правят чудеса, а аз не мога да сваля едни 20 кила! Ба си, ревнах... не съм добре с нервите май.

 Heart Eyes (б.. си кифлата съм и аз!)
Виж целия пост
# 186
Плавно и меко кацане Wink
Виж целия пост
# 187
ЕХААААААААААААААААААААААА...........КРАСОТАААААААААААААА.....

МАШИНА Е ФЕЛИКС!!!!!!

 smile3501 smile3501 smile3501

Как се прегръщат и радват долу близките......

мен ме достраша като си провеси краката и като го показваше камерата отгоре.

И мен, и мен.....Но каква гледка само беше....
Виж целия пост
# 188
Уникално е, и на крака се приземи.Браво,браво, браво!
Виж целия пост
# 189
Кац! omm
Евала, пич, каквато и да е целта ти!  Heart Eyes
Утре ще изпия в твоя чест един Ред Бул, повярвах, че дава крила. И минавам на диета.
Виж целия пост
# 190
Как си кацна като пич. Все едно от 5м скочи!  Laughing
Виж целия пост
# 191
Еее, браво!!! Не можех да помръдна, докато не го видях стъпил на земята.  
Виж целия пост
# 192
Браво!
Виж целия пост
# 193
Браво...
Виж целия пост
# 194
Уау за мен беше невероятно преживяване като зрител,а си представям как се е почуствал той  smile3501
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия