Скок от 39 километра, от стратосферата

  • 23 815
  • 598
# 195
Браво, браво, страхотен!  Така ми тупкаше сърцето от притеснение докато падаше!  Crazy
Виж целия пост
# 196
Земя, земя.......ще следя всички снимки за скока......

Предстоят интересни и любопитни данни!!!
Виж целия пост
# 197

Чест и почитания  bowuu    bouquet



Симпатяга  Grinning
Виж целия пост
# 198
След като излезе от онова неконтролируемо въртене, се успокоих. Страшното беше в последните секунди на подготовката и моментът на скок в нищото от ръба на капсулата.
Виж целия пост
# 199
Бравооооооо  smile3501 smile3501 толкова ми стана милоооо и аз поревах малко ихихихи
Виж целия пост
# 200
Браво,всичко е минало благололучно   bouquet

Аз обаче изтървах скока  Sad  Дали толкова скоро ще го има на запис?
Виж целия пост
# 201
Това ще е най-популярното и ще го въртят до умопомрачение навсякъде по света и ще го има на клипче по всички възможни места.
Виж целия пост
# 202
Айде утре ще изпия първият Ред Бул в живота си!
Виж целия пост
# 203
Айде утре ще изпия първият Ред Бул в живота си!

И аз. Ей така, просто за здравето на Феликс!
Виж целия пост
# 204
БРАВО! Изпълни ми душата просто!....
Виж целия пост
# 205
беше просто невероятно! страхотен адреналин! браво на феликс! Wink
Виж целия пост
# 206
След като излезе от онова неконтролируемо въртене, се успокоих.
Аууууууу, все едно се въртеше в пералня!

Браво!Смелчага!  smile3501 smile3501 smile3501

Виж целия пост
# 207
Айде утре ще изпия първият Ред Бул в живота си!

И аз. Ей така, просто за здравето на Феликс!



И аз и аз  Mr. Green направо шапка му свалям! Егати пича!!! Доколкото видях стигна 1175км в час, лелееейй луда работа. Много вълнуващоо  Heart Eyes
Виж целия пост
# 208
Дали толкова скоро ще го има на запис?

За по-малко от минута след приземяването излязоха първите снимки! След няколко минути ще видиш и скока!  Wink
Виж целия пост
# 209




Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия