Скок от 39 километра, от стратосферата

  • 23 815
  • 598
# 210
Страхотно!!!  smile3501 smile3501 smile3501. Много емоционално преживяване беше и за мен Simple Smile
Виж целия пост
# 211
БРАВО! Изпълни ми душата просто!....
Нямам думи...........
Виж целия пост
# 212
https://www.facebook.com/FelixBaumgartner



Виж целия пост
# 213
Браво!
Виж целия пост
# 214
Дали толкова скоро ще го има на запис?

За по-малко от минута след приземяването излязоха първите снимки! След няколко минути ще видиш и скока!  Wink

Къде са първите снимки от приземяването?
Виж целия пост
# 215
Като видях как се върти като в центрофуга след скока си помислих, че ще загуби съзнание и няма да овладее тялото. Но УСПЯ! Представям си прекрасната гледка на синята Земя от космическата височина, от която скочи. Сигурно наистина дава крила  Hug Simple Smile
Виж целия пост
# 216
Браво, значи може и да се оживее през звуковата бариера.
Смелчага.
Виж целия пост
# 217
  Мани, главата щеше да ми се пръсне от напрежение,лежейки на дивана, представям си той как се е чувствал.Уникално беше!
Виж целия пост
# 218


http://www.dnevnik.bg/sviat/2012/10/14/1925558_na_jivo_baumgartn … kosmosa_obnovena/
Виж целия пост
# 219
Като видях как се върти като в центрофуга след скока си помислих, че ще загуби съзнание и няма да овладее тялото. ...
И ние така се притеснявахме. Но успя!
Каква воля и дух, какъв самоконтрол! Каква смелост! Да предизвикаш Природата на изпитание пред силата на духа и тялото! Велик!
Виж целия пост
# 220
Невероятна емоция изживяхме вкъщи! Браво!!!
Виж целия пост
# 221
Мерси   bouquet

Т'ва е готино  Grinning


Сетих се за тази песничка  Simple Smile
http://www.youtube.com/watch?v=cgKK_1fV5lo&feature=related
Виж целия пост
# 222
 100 % е овладял въртенето посредством стабилизиращ парашут, само не знам как не се е оплел в него
 Иначе, изрод - майсторски скок
Виж целия пост
# 223
Колко готино, че има хора, които нямат страх от нищо! Grinning
Виж целия пост
# 224
100 % е овладял въртенето посредством стабилизиращ парашут, само не знам как не се е оплел в него
 Иначе, изрод - майсторски скок
Ти къде видя стабилизиращ парашут, нали ако имаше,щеше да се оплете в него.Сам се справи, сам-самичък!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия