Смешки от форума - 8

  • 69 766
  • 737
# 315
 hahaha

Може ли линк, второто ми звучи малко като Цонна, да видя дали съм познала.
Виж целия пост
# 316
Хаха, не, не е тя. Линк.
Виж целия пост
# 317
За да не се блъска бравата в стената използвам едно старо Мече - плюшено. Разпорих му леко "дупето" и извадих част от пълнежа, а на негово място сложих пликче с дребни камъчета. Сега Мечо стои здраво седнал на пода зад вратата и тя просто се опира в дебелото му "каменно" дупе.  Wink
Хитра идея, но ме напуши смях от описанието  Laughing Бедното мече  Mr. Green
Виж целия пост
# 318
Цитат:

Да дойдат педерастите-вълшебници от миналото, да ни направят показно.
Само да не се окаже, че са си най-обикновени педераси.

 hahaha hahaha hahaha hahaha smile3555
Виж целия пост
# 319
В тема, в която се обяснява на родителите как могат да използват Child Defender - програма за родителски контрол с интернет филтър.

Става ли да ми кажете как да спра Child Defder.Мама ми я сложи а съм вече на 10 #Cussing out
Виж целия пост
# 320
В тема, в която се обяснява на родителите как могат да използват Child Defender - програма за родителски контрол с интернет филтър.

Става ли да ми кажете как да спра Child Defder.Мама ми я сложи а съм вече на 10 #Cussing out
Ох, горкото то, вече голямо на 10, май му се гледат клипчета за пълнолетни  hahaha

Цитат
Здравейте ! Миналата година с приятеля ми се опитвахме за бебе обаче не стана . После ходих на трима доктора и 2 изследвания за хормони ( януари , февруари и март) казаха ми , че вече съм в менопауза през юни обаче пак повторихме опитите ... После започна да ми се подува корема , но нямам признаци на бременност  - никакви  . Помислих да не е колит , четох за колита , но хората ги боли - мен не ме боли . От друга страна ми се повиши апетита и като се нахраня ми се гади , но малко . А корема ми е твърд , но не напипвам топка . Ако съм бременна трябва да е 5-ти месец .
от една страна се чудя да ли да ида на доктор ( ако не съм бременна ще ми се развика , ако съм пак ) от друга страна се чудех , ако взема тест дали ще се справя , защото не съм ползвала и ме е страх да не го разваля ...какво да правя не знам

Виж целия пост
# 321
♥snow_angel♥, това го четох днес, но не посмях да го сложа тук, за да не се окаже случайно, че е нормално бременност да се установява чрез напипване на топка в корема.  Mr. Green
Виж целия пост
# 322
♥snow_angel♥, това го четох днес, но не посмях да го сложа тук, за да не се окаже случайно, че е нормално бременност да се установява чрез напипване на топка в корема.  Mr. Green
Ами и да се установява така не мога да се сетя в кой ли месец, защото аз съм вече почти в 8-мия, а топка НЕ напипвам  Joy То не че не ме е страх да стисна, може пък и да има, знам ли....  Mr. Green
Виж целия пост
# 323
Ами тя си е казала как:

Цитат
А бе не зряла направо съм дърта     Бях бременна преди 24 г. единствено . Тогава изкарах много тежка бременност  А бебето почна да рита от третият месец . Не ми трябваше тест . А иначе съм разведена от 13 години и до преди една година не ме е вълнувало нищо от новостите в тази насока .

Явно преди 24 г. бременността е протичала с топка в корема, а сега има... новости в тази насока.  hahaha hahaha
Виж целия пост
# 324
Цитат
Горе-долу съм съгласна с написаното в книгата, доколкото си представям какво е то, без да съм я чела.
Виж целия пост
# 325
Има свръхестествен усет за книгата, де, какво му е смешното.   hahaha
Виж целия пост
# 326
не е мудно , просто го протакват...
Виж целия пост
# 327
Цитат:

"много бременна жена "

Много,много,колко много  Thinking hahaha
Виж целия пост
# 328
Sorry за спама в темата, но тъй като се породи мъничка дискусия, искам да кажа, че става въпрос за хормон на човешкия растеж. Преди една година мой близък, с наднормено тегло, живеещ в САЩ,  беше ходил на лекар и му бяха предписали редица лекарства като тестостерон, витамини, инжекции от този хормон, и разбира се диета. От там ми стана интересно и когато видях темата във форума се зачетох, защото не бях чувала за този хормон и ефекта му. По принцип не вярвам в чудеса, но от друга страна, когато не съм запозната с нещо в детайли, особено от научна и практична гледна точка, избягвам да приемам или отричам нещо.


Приемането на хормон на растежа ( инжекции) се изписва  от лекар при установена дисфукнция на хипофизата. Разтворимите добавки нямат доказан ефект и са популярни по-скоро сред бодибилдърите които искат да си увеличат мускулната маса и тонуса и винаги с големи букви има предупреждения, че риска си е за твоя сметка
Със сигурност зад ъгъла дебнат странични ефекти.

Не знам колк луд трябва да си за да си играеш с функцията на хипофизата и синтетични хормони, но всеки си носи кръста..

Извинете за офф-а.
Виж целия пост
# 329
Под хормон на растежа се има предвид чхг или hcg хормон, по едно време беше бая модерна тая "диета" да се блъскаш с хормона на плацентата, за да отслабнеш, уж било ефикасно, макар, че със сигурност е опасно...но хора всякакви и идеи- също
Моя любима фраза- разни хора, разни психични отклонения
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия