"Къде е Маги?" - интригата продължава да се заплита ТЕМА 2

  • 40 404
  • 758
# 195
Скрит текст:
Нищо особенно не стана.
Радо първо обвини Никола за картата. След това Чернев. Излезе по телевизията и поиска отстраняването на Чернев от разследването.
Юлия разбра за Лили и Радо и каза на Ива.
Дими изхарчи парите за таксата си в училище за сандали на Силвето и след това извикаха Косьо за да му казат че таксата не е платена и Дими продава кокаин в училище.
Виж целия пост
# 196
..... аз не загрях завършека на последния епизод; защо Радо търси Вяра по микрофона, в тайната стая; дори да е там какво? ще му прости ли или ще го заобича .... нещо недосмислено за мен! /между другото 3-4 пъти гасна тока и може да съм пропуснала ключова фраза/.
Виж целия пост
# 197
Е много мудно взе да става, много...

 (Гилти, благодаря ти Simple Smile)
Виж целия пост
# 198
не е мудно , просто го протакват...
радо извика в микрофона , защото много се изнерви изглеждаше му като заговор срещу него, все едно го петнят пред вяра, ама и той ако е прав защо не е казал за билетите..
Виж целия пост
# 199
не е мудно , просто го протакват...

В случая това е едно и също според мен и е абсолютно излишно, не че не си го обяснявам, просто е изнервящо - гледаш два часа, а не се случва почти нищо, напрегната музика, замислени уж изразителни погледи, което не е лошо, но трябва и малко действие да вкарат вече Simple Smile
Виж целия пост
# 200
На мен също ми изглеждаше като заговор срещу Радо.
Виж целия пост
# 201
не е мудно , просто го протакват...


 Joy Joy Joy
И моята версия, че билетите са купени за Маги и човека , който е с нея и явно й помага в плана.
Виж целия пост
# 202
незнам всеки си го тълкува различно , на мен ми е интересно , не ми е мудно, обаче вече се чудят какво да измислят за да има повече серии , ако направят развръзката с маги и филма ще свърши , затова протакват . ooooh!оф ама как обясних
Виж целия пост
# 203
... ако направят развръзката с маги и филма ще свърши, затова протакват.
Ами да, да свършва, 30 серии нищо. Нямам намерение 100 серии да се чудя къде е Маги. Ако до 2-3 серии няма развръзка, зарязвам филма.
Виж целия пост
# 204
не е мудно , просто го протакват...


 Joy Joy Joy
И моята версия, че билетите са купени за Маги и човека , който е с нея и явно й помага в плана.
Не е така защото Радослав си призна че той купил билетите. Отначало и аз си помислих, че Маги сама ги е купила, но после стана ясно, че не е така.
Но самия Радослав не даде логично обяснение защо са еднопосочни.
Виж целия пост
# 205

Но самия Радослав не даде логично обяснение защо са еднопосочни.

Причини много. Може да не е решил кога ще се връщат, може да иска да се върне от друг град/държава, може пък и да купи на Маги кола и да се върнат с нея Simple Smile
Виж целия пост
# 206

Но самия Радослав не даде логично обяснение защо са еднопосочни.

Причини много. Може да не е решил кога ще се връщат, може да иска да се върне от друг град/държава, може пък и да купи на Маги кола и да се върнат с нея Simple Smile
ти съвсем го оправда Grinning ами да беше казал причината
Виж целия пост
# 207
Може да не е планирал точно време на престоя. Да се върнат, когато си искат. newsm78
Виж целия пост
# 208
А не може  ли Радо да ги е купил за себе си и Лили? И сега да си търси оправдание.
Само предположение е, защото не съм гледала сериите. Чета основно тук.
Виж целия пост
# 209
предполагам, че ще стане ясно в следващите серии. Гледат да разтегнат колкот могат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия