Смешки от форума - 8

  • 69 766
  • 737
# 375
Имаше тема" С Минка подръка/между крака,отивам да родя".
 Може би не го предавам точно заглавието, но не ми се търси линк.
Виж целия пост
# 376
Съжалявам за спама, но коя е Минка?... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 377
Четири поста преди твоя е обяснено.  Laughing
Виж целия пост
# 378
Ух... не, много съм заблеяна днес, във втора тема ми се случва вече Laughing Благодаря!
Ще взема да се самономинирам в темата за муните...
Виж целия пост
# 379
Ама те, отчетничките, тази Минка ли имат предвид (на Кънчо любимата) като ги съчиняват тези заглавия или някоя друга? Щото не ми се връзва смислово... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 380
От августинките /ба, как тъпо звучи/ дойде Минката като нарицателно на женски полови органи. А предполагам пък Минка, дойде от нинджа с М. Та, баш нея си я имат предвид дамите.
Виж целия пост
# 381
Е, хубу де, как може женския полов орган да се "бори със слузесто ако, звучни сополи"? Туй ме хвърля в размисъл... Thinking
Виж целия пост
# 382
Питайте ги тях.
Виж целия пост
# 383

А, да, да заподскачат пак. Laughing
Виж целия пост
# 384
Това заглавие на тема ме уби!

Минка се бори със слузесто ако, звучни сополи, а АВГУСТинчета са здрави тополи     http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=691761.msg23756919;topicseen#new

Е гати! В потрес съм! Shocked
Как ги "раждат" такива"............
Тва и с опрян пистолет в главата не мога го измъдря Whistling


Виж целия пост
# 385
Явно имаме духовно израстване на лирическия
герой - Минка вече е символ на грижовната майка,
но нека ги оставим на мира, защото не ми се ще
пак цялата отчетна тема да се изсипе тук и да
започне отново войната.
Хората си имат традиции:

Цитат
п.с. слагайте от време на време в заглавието "Минка"(т.е. оная ни работа) - да продължите традицията!  Mr. Green Mr. Green Hug

Иначе при ноемврийките Минка си има и приятел:

Цитат
Минка и Минчо се трудят до зори-нека им платим аванс с тест с 2 черти - тема 119
Виж целия пост
# 386

Как ги "раждат" такива"............
Тва и с опрян пистолет в главата не мога го измъдря Whistling


И слава богу.За тях важно е да има римува някакси.Може да им предложим за следващо заглавие
"Ако има рима,удари ма..."
Виж целия пост
# 387
На 44 години съм, не мога да си нарека ваджайната Минка   Joy Моя приятелка я нарича "сладката".
Затворете очи и кажете: дреме ми на сладката  Joy Къде къде  по- лирично звучи  Joy
Виж целия пост
# 388
Цитат
Цитат на: Sophia L. в 07 Декември 2012, 15:26:00
Явно имаме духовно израстване на лирическия
герой - Минка вече е символ на грижовната майка,

Цитат
п.с. слагайте от време на време в заглавието "Минка"(т.е. оная ни работа) - да продължите традицията!  Mr. Green Mr. Green Hug

Иначе в една друга тема Минка си има и приятел:

Цитат
Минка и Минчо се трудят до зори-нека им платим аванс с тест с 2 черти - тема 119


Много извратено ,колеги! Много!
 Mr. Green
Виж целия пост
# 389

Много извратено ,колеги! Много!
 Mr. Green

Минкино-поетично-лирично извратено.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия