Кауфланд

  • 114 129
  • 750
# 435
Аз имам събрани точките,но се отказах като видях на живо куфарите.
Какво им е? А другите неща? Опаковани ли са или може да се разгледат хубаво?
Ох,ще се замъкна скоро натам  Joy
Виж целия пост
# 436
Аз само куфарите гледах,не бяха опаковани,но едни прашни и избелели.Може само тези изложените да са в такова състояние,но други не видях.Чантата за компютър не я видях.
Виж целия пост
# 437
Аз имам събрани точките,но се отказах като видях на живо куфарите.

И аз  Peace
Виж целия пост
# 438
А цените им как са? newsm78
Виж целия пост
# 439
момичета искам да попитам в кауфланд бургас има намален епилатор на ровента на 35 лв. -струва ли си? хубаво ли обира косъмчетата? благодаря
Виж целия пост
# 440
момичета искам да попитам в кауфланд бургас има намален епилатор на ровента на 35 лв. -струва ли си? хубаво ли обира косъмчетата? благодаря
Аз имам една ровента,но модел не знам.Към 45лв. беше някъде.Ползвам го само за ръцете и съм доволна,но за крака не мога да кажа. Peace
Виж целия пост
# 441
моделът , който се предлага в момента в кауфланд е EP1030 .... на табелката в магазина пише че е намален от 70 лв, но където и да съм гледала по сайтовете цената варира между 45-48лв  newsm78 Whistling
Виж целия пост
# 442
моделът , който се предлага в момента в кауфланд е EP1030 .... на табелката в магазина пише че е намален от 70 лв, но където и да съм гледала по сайтовете цената варира между 45-48лв  newsm78 Whistling
Абсолютно същия е и моят,току що погледнах кутията.Струваше точно 45лв. редовна цена от Техномаркет,а не 70лв.  Peace
Виж целия пост
# 443
Ей,значи,големи лисици са....Намалили го с 10лв. само,а пишат,че уж е 50% намалението #2gunfireбългарска работа ooooh!
Виж целия пост
# 444
да, и само заради това не бих си го купила.... не знам хубав ли е епилаторът, но това е голяма простотия и винаги ще си имам 1 наум , когато видя табелки с голямо намаление  Outta Joint
Виж целия пост
# 445
Тази седмица в Кауфланд има таблет за 100лв и електронна книга за 90лв. Има ли отзиви за тях?
Виж целия пост
# 446
А какво ще кажете за мопа за 60 лева. Върши ли работа?
Виж целия пост
# 447
Събирате ли точки за покупка на куфари/чанти с намаление?
Дали си заслужават? Харесала съм си козметичната чанта и раницата, но още не съм ходила да ги видя на живо  Thinking
И аз към тях съм се насочила, но дори и със събраните точки пак ми се виждат скъпи..... Thinking
Виж целия пост
# 448
Събирате ли точки за покупка на куфари/чанти с намаление?
Дали си заслужават? Харесала съм си козметичната чанта и раницата, но още не съм ходила да ги видя на живо  Thinking
И аз към тях съм се насочила, но дори и със събраните точки пак ми се виждат скъпи..... Thinking
Гледах скоро чанти със същото качество (дали не бяха и на същата фирма newsm78) за доста по-ниска цена от "намалената" в Кауфланд.
Виж целия пост
# 449
За мен чантите и куфарите са много скъпи и аз лично не бих си ги купила на редовна цена. То след покупката на куфар от 400лв няма да има какво да сложа в него. Crazy Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия