Кауфланд

  • 114 132
  • 750
# 420
Момичета, каква е цената на праха за съдомиялна на тяхната си марка, и доволни ли стев, аз ползвам прах от дм, но нещо го увеличиха, та се оглеждам за нещо поевтинко.
Виж целия пост
# 421
Нещо ми се върти цена около 4-5 лв,но аз не го харесах  Peace Сега ползвам прах Clean Maximo на смешна цена-4 лв и съм доволна  Wink
Виж целия пост
# 422
На к-классик праха им е 2кг и е 6лв.-излиза толкова,колкото и clean maximo.Не съм го ползвала и няма как да дам отзиви,но съм доволна от clean maximo и не мисля да го сменям.Препарата за почистване на съдомиялни на K-classic е много хубав,тествах го. Peace
Виж целия пост
# 423
Pupitka може ли някаква снимка на този препарат за почистване,че вчера купих някакъв много скъп.Дадох 7 лв и чак вкъщи видях,че било за веднъж  Laughing
Виж целия пост
# 424
Pupitka може ли някаква снимка на този препарат за почистване,че вчера купих някакъв много скъп.Дадох 7 лв и чак вкъщи видях,че било за веднъж  Laughing
http://www.kaufland.bg/Nachalo/02_Sortiment/002_K_Classic/004_As … tni/index.jsp#top
Ползва се по същия начин,по който и другите-махаш лепенката,слагаш в кошничката за прибори и пускаш празната съдомиялна на стандартна програма. Много хубаво изчисти моята,а като бонус получих и страхотен аромат.  Simple Smile  Peace
Виж целия пост
# 425
На к-классик праха им е 2кг и е 6лв.-излиза толкова,колкото и clean maximo.Не съм го ползвала и няма как да дам отзиви,но съм доволна от clean maximo и не мисля да го сменям.Препарата за почистване на съдомиялни на K-classic е много хубав,тествах го. Peace

8 лв. е редовната цена, само понякога го пускат на 6.
Иначе е 2 кг., т.е. по  4 лв. на кило, колкото clean maximo наистина.
От около 2 седмици сме с к-классик и сме доволни, преди бяхме с clean maximo.
И двете мият добре, но може би с к-классик излизат една идея по-сухи.
Виж целия пост
# 426
На к-классик праха им е 2кг и е 6лв.-излиза толкова,колкото и clean maximo.Не съм го ползвала и няма как да дам отзиви,но съм доволна от clean maximo и не мисля да го сменям.Препарата за почистване на съдомиялни на K-classic е много хубав,тествах го. Peace

8 лв. е редовната цена, само понякога го пускат на 6.
Иначе е 2 кг., т.е. по  4 лв. на кило, колкото clean maximo наистина.
От около 2 седмици сме с к-классик и сме доволни, преди бяхме с clean maximo.
И двете мият добре, но може би с к-классик излизат една идея по-сухи.
Аз се обърках,понеже смятах clean maximo-то за 2.99лв незнайно защо..Оттам ми е влязло,че другият е по 2 и така. Blush Ако наистина са по-сухи,аз съм склонна да го пробвам,понеже мия в 99% от случаите на най-кратката програма и не са съвсем сухи съдовете. Peace
Виж целия пост
# 427
И защо решихте, че от прахта за миене зависи колко сухи излизат съдовете? Rolling Eyes Просто трябва да се изчака да мине време след края на програмата, за да изсъхне добре всичко. От прахта зависи само колко добре са измити.  Peace
Виж целия пост
# 428
И защо решихте, че от прахта за миене зависи колко сухи излизат съдовете? Rolling Eyes Просто трябва да се изчака да мине време след края на програмата, за да изсъхне добре всичко. От прахта зависи само колко добре са измити.  Peace

Наясно съм, че от блясъка, подреждането и програмата зависи, но просто споделих наблюденията ми, при едно и също процедиране с миялната - отваряме 30 мин. след края на програмата, по принцип суши добре, но с този прах е още по-добре. Защо - нямам идея  Simple Smile
Виж целия пост
# 429
Има разлика,действително.Може да зависи и какво точно е включено в препарата. Peace
Виж целия пост
# 430
Много благодаря, ще взема да си купя, че на този от дм вече финансово не издържам .. Simple Smile
Виж целия пост
# 431
Събирате ли точки за покупка на куфари/чанти с намаление?
Дали си заслужават? Харесала съм си козметичната чанта и раницата, но още не съм ходила да ги видя на живо  Thinking
Виж целия пост
# 432
Момичета, имате ли отзиви за пресата Sapir, която е на промоция от този понеделник?
Виж целия пост
# 433
Аз имам събрани точките,но се отказах като видях на живо куфарите.
Виж целия пост
# 434
Влизам да похваля таблетките за съдомиялна всичко в едно на K-Classic-много са добри.Взех ги специално за по-дългата програма и съм очарована от резултата. Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия