Кауфланд

  • 114 127
  • 750
# 510
Да ви попитам дали се нарушава покритието от миялна машина? Имам си гювечи, гювечета, чинии керамични. След доста години експлоатация имам поизбелели чинии, не ме бърка, но за тиган или тава да не вземе да стане веднага.
Виж целия пост
# 511
Аз си ги мия в миялната и за сега им няма нищо.Нямам представа,но мисля,че е добре да се мият с гел,понеже с таблетка или прах има някакъв досег с твърди частици,които могат да надраскат керамичното покритие. Peace
Виж целия пост
# 512
Аз знам,че съдовете с керамично покритие не се мият в миялна и не смея да пробвам.За изцяло керамичните съдове няма проблем.
Виж целия пост
# 513
Толкова ми харесва, че няма да посмея да го пусна в съдомиялната
Виж целия пост
# 514
Почти всеки ден мия такава тенджера или тиган в миялната с прах - нищо им няма.
Виж целия пост
# 515
A, той и тефлона не се мие в миялна, но аз вече 7-8 г си ги мия. А това за гел-прах е доказано, че няма значение, а по-скоро препарата. Значи ще пробвам аз, нищо не мия на ръка.
Виж целия пост
# 516
Момичета да питам докато сте на темата с препаратите за съдомиялна.От известно време все търся и не мога да си взема от таблетките на Clean Maximo, при нас ли свършват или просто вече не зареждат от тях  Thinking бях много доволна от тях и сега се чудя какво да взимам  ooooh!
Виж целия пост
# 517
Момичета да питам докато сте на темата с препаратите за съдомиялна.От известно време все търся и не мога да си взема от таблетките на Clean Maximo, при нас ли свършват или просто вече не зареждат от тях  Thinking бях много доволна от тях и сега се чудя какво да взимам  ooooh!
В нашия Кауфланд - на ул.Скопие 1 - има в изобилие, аз също имам у дома цяла кутия, но при мен не върши работа за разлика от праха на същата фирма в тубите.
Виж целия пост
# 518
Значи ще си чакам да го заредят  Wink Явно е до машина,защото аз в темата за препаратите четох,че е много хвален праха,но аз нещо не го одобрих  Peace
Виж целия пост
# 519
Прахът вече 2 месец го няма в нашия Кауфланд.Има някакъв нов,тяхната марка-не мога да се сетя името сега и много му се чудих,ама не взех.
Тефлоновите съдове и аз ги мия в съдомиялна.И дървените прибори и дъска за хляб.
Виж целия пост
# 520
момичета, в брошурата мярнах някакъв малинов оцет. струва ли си?
Виж целия пост
# 521
... и аз ги мия в съдомиялна.И дървените прибори и дъска за хляб.

И аз ги мия в миялна машина, но спрях да пускам дъските, защото съсипах 2-3. Изкривяват се. После не може да се реже нормално на тях.
Виж целия пост
# 522
Гледах днес един чисто бял оребрен грил тиган на някаква си фирма Луиджи Фереро. Някой да си го е купил и да има отзиви?   Grinning Цената беше към 25-26 лева...
Виж целия пост
# 523
...
И аз ги мия в миялна машина, но спрях да пускам дъските, защото съсипах 2-3. Изкривяват се. После не може да се реже нормално на тях.
И моята дървена дъска е крива  Mr. Greenама пусти мързел,пък и особено след като режа месо доста трудно се измива.
Виж целия пост
# 524
на Фереро май не са PFOA free тиганите.
малиновия оцет е хубав.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия