Кауфланд

  • 114 127
  • 750
# 540
 Peace
Виж целия пост
# 541
чугунен сач съм виждала и в Кауфланд.
Виж целия пост
# 542
мерси много,   Peace
Виж целия пост
# 543
Момичета, сигурни ли сте, че говорите за чугунен сач, а не за глинен сач? В посочените магазини съм виждала само глинени...  newsm78 Иначе и аз много искам чугунен сач ...  Hug
Виж целия пост
# 544
А аз да ви попитам дали някоя от вас си е закупила от електрическата скара тип плоча. Пише, че са с керамично покритие. Ама дали си заслужават парите  newsm78 . Иска ми се за лятото за зеленчуци да пека на нея, че събира повече. Моля за мнение, ако някой има вече отзиви  Praynig
ПП: Във лятната брошура най- отдолу на 5-та страница http://www.kaufland.bg/Nachalo/01_Aktualni_predlozhenia/003_SHZ/ … g/index89640.htm?
Виж целия пост
# 545
Момичета, сигурни ли сте, че говорите за чугунен сач, а не за глинен сач? В посочените магазини съм виждала само глинени...  newsm78 Иначе и аз много искам чугунен сач ...  Hug
да, май си права, така изглеждат, ама какви са -незнам.
Виж целия пост
# 546
това е глинен, аз говоря за чугун - ето този  Peace
Виж целия пост
# 547
това е глинен, аз говоря за чугун - ето този  Peace
did_ka , кога си го купила сача и при кои продукти стои? Как ми е убягнал досега?  ooooh! А толкова много да искам чугунен сач ...
А, да...И колко струва?  Blush
Виж целия пост
# 548
Тя не го е купила от Кауфланд,а от: 
има ги в магазините за домашни потреби , за керамика, магазините по 1лв (китайските) и в големите магазини - Метро, мисля и в Карфур
Виж целия пост
# 549
А аз да ви попитам дали някоя от вас си е закупила от електрическата скара тип плоча. Пише, че са с керамично покритие. Ама дали си заслужават парите  newsm78 . Иска ми се за лятото за зеленчуци да пека на нея, че събира повече. Моля за мнение, ако някой има вече отзиви  Praynig
ПП: Във лятната брошура най- отдолу на 5-та страница http://www.kaufland.bg/Nachalo/01_Aktualni_predlozhenia/003_SHZ/ … g/index89640.htm?

Аз имам такава плоча, но друга марка, много съм доволна, откакто я имам, нищо не пържа, правя на нея месо, яйца, зеленчуци- лук, тиквички, чушки и т.н.   Peace
Виж целия пост
# 550
А аз да ви попитам дали някоя от вас си е закупила от електрическата скара тип плоча. Пише, че са с керамично покритие. Ама дали си заслужават парите  newsm78 . Иска ми се за лятото за зеленчуци да пека на нея, че събира повече. Моля за мнение, ако някой има вече отзиви  Praynig
ПП: Във лятната брошура най- отдолу на 5-та страница http://www.kaufland.bg/Nachalo/01_Aktualni_predlozhenia/003_SHZ/ … g/index89640.htm?

Аз имам такава плоча, но друга марка, много съм доволна, откакто я имам, нищо не пържа, правя на нея месо, яйца, зеленчуци- лук, тиквички, чушки и т.н.   Peace

Би ли споделила коя е марката, защото и аз се оглеждам за такъв тип скари?
Виж целия пост
# 551
да похваля черното пшенично брашно, няколко пъти правих хляб, а днес и мъфини, няма грешка
Виж целия пост
# 552
Би ли пояснила какво е черно пшенично брашно?
Виж целия пост
# 553


Би ли споделила коя е марката, защото и аз се оглеждам за такъв тип скари?
Ами някакво куча марка- Taurus. Имам я вече 5-6 месеца, ползвам я редовно, поне 2-3 пъти в седмицата и нямам забележки.
Виж целия пост
# 554
Имам кухненски робот от тази марка и съм доволна много.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия