Кауфланд

  • 114 127
  • 750
# 525
на Фереро май не са PFOA free тиганите.

О.о!!!  Rolling Eyes Какво означава това съкращение? newsm78
Виж целия пост
# 526
Сигурно, че са карцерогенни/ съдържат вредни за здравето елементи след надраскване

http://ecomedia.bg/news/world-news/article/1239

 ShockedТиганите на Сапир, които купихме дали са PFOA фри?
Виж целия пост
# 527
Мерси за разяснението. Ще чакам да кажете кой от Кауфландските е хубав. Грил тиган търся. Laughing
Виж целия пост
# 528
Ако искаш изчакай, периодично пускат намаления на марката Сапир. Много момичета са доволни от тях. Аз сега ще дебна за намаление на тава с керамично покритие. Видях ги в Кауфланд ф 28 е на цена 19,99, а ф 30 на 25 лв. Бяха с високи стени обаче. Еехх, ако ги пуснат по 10 лева Party
Виж целия пост
# 529
Ако искаш изчакай, периодично пускат намаления на марката Сапир. Много момичета са доволни от тях. Аз сега ще дебна за намаление на тава с керамично покритие. Видях ги в Кауфланд ф 28 е на цена 19,99, а ф 30 на 25 лв. Бяха с високи стени обаче. Еехх, ако ги пуснат по 10 лева Party
Ще чакам, само кажете Сапир ли единствено стават за дебнене?  Mr. Green
Виж целия пост
# 530
Ако искаш изчакай, периодично пускат намаления на марката Сапир. Много момичета са доволни от тях. Аз сега ще дебна за намаление на тава с керамично покритие. Видях ги в Кауфланд ф 28 е на цена 19,99, а ф 30 на 25 лв. Бяха с високи стени обаче. Еехх, ако ги пуснат по 10 лева Party

Пуснат ли ги по десет лева купи ми веднага две. Mr. Green После ще уточним как ще си ги взема... Laughing Whistling
Виж целия пост
# 531
На Сапир са PFOA free, като ги купувах пишеше си го на етикета.
Виж целия пост
# 532
Да спомена за съдовете Сапир, които аз си купих от Кауфланд. От 50%-на промоция си взех 2 тенджери с керамично покритие. Дъната им пускат боя при мен и ми цапат керамичния плот и затова след всяко готвене почиствам с препарат за загорели мазнини, който единствен успява да го почисти. Но имаше момичета, които казаха, че не им цапат. Дъното им леко се изкриви и се въртят като яйце по плота, което е доста неудобно. Иначе нищо не залепва за керамичното покритие вътре и много лесно се измиват. Имат и още един недостатък за мен. Ръбовете им не са удачни и при изливане на храната (например разливане на кремче в индивидуални купички) се стича по външната страна на тенджерата.
Виж целия пост
# 533
Ако искаш изчакай, периодично пускат намаления на марката Сапир. Много момичета са доволни от тях. Аз сега ще дебна за намаление на тава с керамично покритие. Видях ги в Кауфланд ф 28 е на цена 19,99, а ф 30 на 25 лв. Бяха с високи стени обаче. Еехх, ако ги пуснат по 10 лева Party

Пуснат ли ги по десет лева купи ми веднага две. Mr. Green После ще уточним как ще си ги взема... Laughing Whistling

Joy Щом тиганите са ги пускали на 10 лв, при цена 19,99 значи е възможно и за тавичките  Party
Виж целия пост
# 534
Съгласна. Ще почакаме... newsm10 newsm03
Виж целия пост
# 535
привет  Simple Smile
за грил тиганите - много исках и много умувах какво да си купя. Накрая си взех чугунен сач (с дървена поставка - 16лв) но не от Кауфланд, но съм изключително доволна,а и заема много по-малко място в шкафа  Crazy

от Кауфланд взех дървените масичка и столове - много ми харесват  Heart Eyes
Виж целия пост
# 536
Did_ka, от къде си купи чугунения сач? Wink
Виж целия пост
# 537
има ги в магазините за домашни потреби , за керамика, магазините по 1лв (китайските) и в големите магазини - Метро, мисля и в Карфур
Виж целия пост
# 538
Аз мисля,че има много голяма разлика м/у грил тиган и сач.
Виж целия пост
# 539
така е  Peace но аз предпочитам сач (чугунен) в ежедневната употреба чудесно замества и грил тигана и ел.плочата. Всеки избира за себе си, това което харесва  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия