
А пък ако удари някое дете изобщо не му прави впечатление, че това дете плаче и го боли, въпреки обясненията, които му давам след случилото се. За щастие спря да се бие с децата, ама за сметка на това пък започна да хвърля играчки и току ме прицели и мен я в око, я в глава, а на мен ми иде да го изям с все парцалките от болка
Това трудните 2 край няма 


за Боби сме взели един хеликоптер с дистанционно, който изстрелва дискове, има и мишена (или поне така казват в рекламата, която върви през 34сек по детските ТВ) и една тарантула с дистанционно. Макар че, заслужава да намери само панталони в чувала, не играчки, защото за последния месец е скъсал на колената 3 чифта дънки и един анцуг!!! За Александър сме купили един плюшен Мечо Пух, сравнително гоялм, който държи пластмасово гърненце с мед и като го надигне към устата, издава доволни звуци, както и кухня с фурна, мивка, посуда някаква - идея на баща му, детето много обичало да готви 

Бтв, ние имаме от РД му ден неотворени подаръци.........
Било инфекциозно сега - гърлото червено, ушите го болят
и носа запушен

Като се събуди си намери подаръците -бебе, което хърка, плаче, оригва се, пръцка със всякакви дрънкалки и шишенца към него и две магнитни дъски за рисуване, голяма и малка, от тези дето рисуваш и триеш после с плъзгача. И двата подаръка много и харесаха. Препоръчани теми