Ноемврийски бебета честит втори рожден ден - тема 16

  • 71 401
  • 730
# 285
Весела Коледа и от нас!
Получихме много подаръци, част от тях купени от мен и "продадени" на бабите, да не се мъчат с избиране, а и излишни неща да няма прекалено.
Имаме йоника и викам, трябваше с комплект тапи за уши за родителите да ги продават, радва се, но не прекалено, докато на 2 комплекта лего дупло- оле мале просто, най много се кефи, строи и играе...
и други неща - дрехи, играчки, парички и така...
Виж целия пост
# 286
Весела Коледа на всички!
Много подаръци да получите и само хубави моменти!  Hug
Виж целия пост
# 287
Kölsches Mädel каква е тая лентичка. Спотайваш се, а? Айде леко бременеене да ти пожеля, много се зарадвах. И мома чакате, нашарали сте ги Simple Smile

Весели празници на всички!
Виж целия пост
# 288
Честито и от мен Kölsches Mädel  bouquet Лека бременност и да споделиш рецептата  Mr. Green за сестричката.
Виж целия пост
# 289
Kölsches Mädel, честито! Леко бременеене и да не ни забравяш  Simple Smile
Явно който не пише си има по приятни занимания Simple Smile и изненади Simple Smile   Дар много си тихичка  Laughing
Виж целия пост
# 290
Мерси, момичета!  Hug Много шпиони има във форума и изчаквах с лентичката докато кажа на някои хора( на шефа-  Mr. Green)!  Crazy
Сестричката е 90% само сигурна, но татето е толкова горд, че може да е момиче, че реших да я сложа и в подписа.  Heart Eyes
Пу, пу, бременността ми е толкова лека засега, че ако не ми растеше коремът, щях да кажа, че не съм бременна. Дори не съм повръщала. Обаче баткото достатъчно грижи ми създава: обзаведохме се с бронхит точно по празниците.  ooooh! А го бях записала да ходи на сборни групи днес и утре, а  аз да си се разходя по магазините на спокойствие, ама така е като си правя сметката без кръчмаря!  Grinning
Виж целия пост
# 291
Хах Kölsches Mädel така си е, по празниците и ние сме редовни пред дежурните кабинети. Днес ще го водя на уши-нос-гърло че с това запушване което прави на носа изобщо не ми харесва.
Как успявате да вдигнете имунитета на дребчовците?
Виж целия пост
# 292
Честито, Kölsches Mädel!  Party Много хубави новини!  Flutter
Виж целия пост
# 293
Kölsches Mädel, честито  Simple Smile Лека бременност  Hug
Виж целия пост
# 294
Браво на поредната престрашила се!   bouquet
Много се радвам за вас, отстрани е лесно разбира се, на вас дупе да ви е яко!

Аз съм от тези дето ще се състезаваме кой последен ще се реши и с най-голяма разлика, за сега съм мислила 10 години, но може и да се прежаля на 5-6...просто..то си зависи от много неща, не бих казала, че раждането, което имах, ми позволява да се престраша едва след 2-3 години  ooooh!
Живи и здрави само, ще се умножим лека полека...

У нас е пълен зверилник, продължаваме да получаваме подаръци и да ги пилеем из цялата къща, не съм оправила от онзи ден и днес също не ми се оправя...
 Blush
Виж целия пост
# 295
  Kölsches Mädel Честито и леко бременеене!   bouquet Събирай силички, че после става интересно. Wink
и забавно разбира се. 
  Днес се престраших да узведа сама двете деца. Тренировка, че се очертава да сме си заедно тримата зимата поне докато минат болестите.Баткото беше учудващо послушен, но то и излизането беше кратко. А времето разкошно.
  На болничките да оздравяват бързо.
Виж целия пост
# 296
Timide браво за послушния батко.
Ние днес с малкия чакахме 2,5 за преглед и само дето не започна да се търкаля по стълбите просто беше ужасно. А като влязохме в кабинета прерови и чекмеджетата за бонбони - голям срам брах.
И да ви кажа който не е опитвал Коларгола били много кофти капки сега ги изписаха на мен ама то направо си е огън като ги сложа. Иначе сега сме в тандем и двамата на АБ.
Виж целия пост
# 297
Айййй Колшес, айде честито   bouquet радвам се много за вас, лека бременност ти желая Hug
Весела коледа, момичета!
Виж целия пост
# 298
Весели празници и от нас  Hug

Кьолшес  Hug И аз много се зарадвах, когато сподели, а това че е сестричка е още по-готино  Hug

Виж целия пост
# 299
Честита Коледа на всички , нека здравето е винаги с вас и семействата ви!  Hug
Честито на всички бремененни, леко бременеене ви желая!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия