Ноемврийски бебета честит втори рожден ден - тема 16

  • 71 401
  • 730
# 300
За Коледа не се класирах, но пристигам да ви пожелая
Весело посрещане на Новата Година  Hug Heart Eyes
Много здраве, обич и положителни емоции на всички!

Адашке мила, толкова хубаво ми стана като научих новината  Hug Хайде по вода да ти върви и на финала една хубава сестричка  Heart Eyes

Виж целия пост
# 301
Мили момичета - Честита Нова Година! Нека донесе и на вас и на семействата ви много здраве, щастие, усмивки, любов и сбъднати мечти! Весело прекарване!

Кьолшес - и аз много се зарадвах на хубавата ви новина! Да ви е честито!
Виж целия пост
# 302
ЧНГ, Бъдете здрави, усмихнати, добри, спокойни и щастливи!

  bigdance2 Tada Drunk Wine Glass Wine Glass eat
Виж целия пост
# 303
Ч.Н.Г. и от мен! Да сте живи, здрави, много щастливи и на всички много късмет през новата година!:)
Виж целия пост
# 304
Честита Нова Година! Бъдете живи и здрави, щастието да не ви напуска никога, както и успехите да са винаги с вас   bouquet
Виж целия пост
# 305
Честита нова година!
Нека е изпълнена с много здраве, щастие и сладки бебчета!
Виж целия пост
# 306
Честита нова година! Да са здрави и живи всички около нас, здрави и засмени дечица, мног окъсмет и много любов!
Виж целия пост
# 307
Честита Нова Година и от нас бъдете здрави вие и семействата ви, усмихвайте се и радвайте с любимите хора!  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 308
Честита да е новата година на всички! Нека да ви донесе преди всичко много здраве и щастие,
любов и много детски смях!
Кьоолшес леко бременеене и една прекрасна принцеса на финала.
Виж целия пост
# 309
    Честита Нова 2013 Година!
Да сме здрави, благословени, да се сбъднат мечтите ни бликащи в сърцата ни, с радост децата ни обгръщат!
     



Кьолшес, Честита бременност  preggo! Да е безпроблемна, баткото да слушка и на финала леко раждане и здраво бебче.
 
Виж целия пост
# 310
Весико, ти как я караш?
Да ви попитам вашите обличат ли се сами вече, и евентуално кога се очаква да могат да го правят. Боби може да си обуе гащи и панталони, криво-ляво, но не го прави. В смисъл, още аз си го обличам, а взе да ми омръзва  Tired, да не говорим, че е голяма борба.
Виж целия пост
# 311
Терми - ако правилно си спомням баткото прояви интерес и умение за обличане на дрехи чак към 3, 3.5.... дотогава аз си го обличах....сега вече всичко сам прави освен ако много го мързи...особено сутрин като му се спи... Mr. Green
Виж целия пост
# 312
Весико, ти как я караш?
Да ви попитам вашите обличат ли се сами вече, и евентуално кога се очаква да могат да го правят. Боби може да си обуе гащи и панталони, криво-ляво, но не го прави. В смисъл, още аз си го обличам, а взе да ми омръзва  Tired, да не говорим, че е голяма борба.

Марти умее да се съблича  Mr. Green Все още не е показал, че иска да се облича сам  Simple Smile
Виж целия пост
# 313
Ивета може да си обува гащи, чорапи, панталони, клинчета. С горната част още и е малко трудно. Блузите ги промушва на главата, но ръкавите и е трудно да облече сама, та малко и помагам. Ама и тя много държи сама да се облича. Голяма борба е това обличане. Аз искам да и помагам, тя се дърпа и вика "Аз сама!" За събличането няма проблеми, като тръгна да я къпя само и казвам айде събличай се и тя си действа. Само ръкавите на блузите и помагам да издърпа. Но понякога и сама успява. В яслата ми я "похвалиха" че с едно момченце, дето са си партия по белите, докато обличали другите деца след обедния сън, тези двамата се съблекли голи  Mr. Green

П.С. и обувките сама държи да си обува, но постоянно ги разменя. Но като и кажеш обърнати са и наново ги събува и обува правилно. Имам чувството, че и харесва да се обува и събува, та за това постоянно ги разменя
Виж целия пост
# 314
Честита нова година! Да сме здрави и щастливи!

Дария също може да се облича сама, но по- забавно е да облича моите или на баща и дрехите. Пък в събличането грешка няма, ако има начин само гола да ходи. Хита е да се съблече чисто гола и да обуе моите гумени ботуши- страшна радост.Друг номер е да ходи нарочно да се мокри и да дойде после да иска да я събличам аз. Като беше по-малка пък вадеше всички дрехи от шкафа и започваше да ги облича една върху друга- поли, паталони, по няколко блузи облечени с по един ръкав или само главата си мушнала докато накрая не може да мръдне от дрехи и започне да хленчи.

Честита бременност, Кьолшес! Безпроблемно бременеене и леко раждане!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия